Obavijest o javnoj raspravi o Studiji o utjecaju na okoliš sustava javne vodoopskrbe te odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda aglomeracije Biograd

Posted On Ponedjeljak, 29 travnja 2019 09:03

Na temelju zamolbe Ministarstva zaštite okoliša i energetike RH za pravnu pomoć glede koordinacije javne rasprave i članka 16., stavaka 3. i 4., Uredbe o informiranju i sudjelovanju javnosti i zainteresirane javnosti u pitanjima zaštite okoliša (Narodne novine broj 64/08.) Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove Zadarske županije objavljuje

O B A V I J E S T
o javnoj raspravi

od 6. svibnja do 6. lipnja 2019. godine stavlja se na javni uvid

Studija o utjecaju na okoliš

Studija će od 6. svibnja do 6. lipnja 2019. godine, u uredovno vrijeme, biti izloženi u prostorijama Grada Biograda na Moru (Biograd na Moru, Trg kralja Tomislava 5).

Javno izlaganje Studije održat će se 23. svibnja 2019. godine u 12.00 sati u Gradskoj vijećnici Grada Biograda na Moru.

Pisana mišljenja, prijedlozi i primjedbe u svezi Studije mogu se dati na mjestu javnog uvida ili dostaviti poštom na adrese: Grad Biograd na Moru, 23210 Biograd na Moru, Trg kralja Tomislava 5 i Zadarska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove, 23000 Zadar, Božidara Petranovića 8, najkasnije posljednjeg dana javnog uvida.