Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Privremene liste prvenstva - stambeno zbrinjavanje 2020. godinu

Upravni odjel za povjerene poslove
državne uprave

 

Zadar, 11. ožujka 2020. godine

Zadarska županija, Upravni odjel za povjerene poslove državne uprave, temeljem članka 16. stavak 3. Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“ 106/18), a u vezi s člankom 2. Zakona o izmjenama Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“ 98/19), objavljuje privremene liste prvenstva, prema modelima stambenog zbrinjavanja za 2020. godinu, i to kako slijedi:

MODEL A - najam obiteljske kuće u državnom vlasništvu
MODEL B – darovanje neuseljive obiteljske kuće u državnom vlasništvu i građevnog materijala za njezinu obnovu ili rekonstrukciju
MODEL C – najam stana u državnom vlasništvu
MODEL D – darovanje građevinskog zemljišta u državnom vlasništvu i građevnog materijala za izgradnju obiteljske kuće
MODEL E- darovanje građevnog materijala za obnovu, dogradnju/nadogradnju i završetak izgradnje obiteljske kuće u vlasništvu podnositelja prijave, odnosno darovanjem građevnog materijala za izgradnju obiteljske kuće na građevinskom zemljištu u vlasništvu podnositelja prijave

Sukladno odredbi članka 16. stavak 5. Zakona o stambenom zbrinjavanju na potpomognutim područjima („Narodne novine“ 106/18), na objavljene liste prvenstva, podnositelji prijave imaju pravo podnošenja primjedbe u roku od osam dana od dana objave istih na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči, a izvršne liste moraju biti objavljene do 31. ožujka 2020. godine.

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA