Izabrani laureati Zadarske županije

Na 24. sjednici Skupštine Zadarske županije vijećnici su jednoglasno potvrdili prijedlog Odbora za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije kojom  se Nagrada Zadarske županije za životno djelo dodjeljuje Tomislavu Marijanu Bilosniću za cjelovito djelo koje je ostvario tijekom svog radnog vijeka kao istaknuti stručnjak na  području kulture. Godišnje nagrade Zadarske županije za postignuća ostvarena u 2016. godini, dobili su : Tanja Blaslov i Igor Blaslov za područje humanitarnog rada, Šime Fantela, Edo Fantela, Igor Marenić i  Stipe Žunić za  područje športa, doc.dr.sc. Ivan Župan i doc.dr.sc. Tomislav Šarić za  područje znanosti, Udruga tehničke kulture Faust Vrančić za područje tehničke kulture, odgoja i obrazovanja te Zračna luka Zadar za područje turizma i prometa.
Kao i svake godine laureatima će svečano biti uručene nagrade i priznanja na svečanoj sjednici Skupštine Zadarske županije koja će se ove godine održati 20. travnja.

>