Objavljen prvi Newsletter projekta HERCULTOUR

Posted On Srijeda, 10 travnja 2019 08:49

U sklopu provedbe projekta HERCULTOUR, izrađen je i objavljen prvi Newsletter o projektnim aktivnostima provedenima u 2018. godini, a možete ga pročitati i preuzeti na sljedećoj poveznici:

LINK

Projekt HERCULTOUR financira se iz Programa prekogranične suradnje INTERREG V-A Italija – Hrvatska 2014.-2020., a njegov opći cilj je ojačati zajedničku prekograničnu platformu (Udrugu HERA te razvijene proizvode i procedure) za upravljanje i promociju održivog turizma temeljenog na zajedničkoj kulturnoj baštini, a u svrhu smanjenja sezonalnosti u turizmu. Uz Zadarsku županiju kao nositelja projekta, projektni partneri su Šibensko–kninska županija, Dubrovačko–neretvanska županija i Primorsko–goranska županija iz Hrvatske te iz Italije COPE (regionalna razvojna agencija) i ADSU (agencija za visoko školstvo) iz Terama te Turistička destinacija “Romagna” (regionalna agencija za razvoj destinacije provincija Ferrara, Forlì–Cesena, Ravenna i Rimini) iz Riminija.

Više o samom projektu, pročitajte na sljedećoj poveznici: