Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba

Posted On Srijeda, 14 prosinca 2016 10:43

Obavještavamo Vas da Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska u školskoj godini 2016/2017 po 23. put organiziraju Natjecanje Europa u školi.

Ovogodišnje natjecanje održat će se pod nazivom Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba.

Teme za nacionalno natjecanje razrađene su po izričajima i dobnim skupinama.

Molimo Vas da nam radove za županijsko natjecanje dostavite najkasnije do 1. ožujka 2017. godine na adresu: Zadarska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti, Božidara Petranovića 8, 23 000 Zadar.

Nalinku http://www.europe.hr/projekti/europa-u-skoli/objava-natjecanja-europa-u-skoli-2017/ možete pronaći sve potrebne informacije za uspješnu provedbu natjecanja.

srpnja 26, 2017

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA: JAVNI POZIV NA UVID - OPĆINA VIR- izgradnja javne rasvjete iz KTS 10(209/o 4 Kv "Straža")
srpnja 24, 2017