Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba

Posted On Srijeda, 14 prosinca 2016 11:43

Obavještavamo Vas da Europski dom Zagreb i Europski pokret Hrvatska u školskoj godini 2016/2017 po 23. put organiziraju Natjecanje Europa u školi.

Ovogodišnje natjecanje održat će se pod nazivom Ujedinjeni u različitosti – Europa između tradicije i modernog doba.

Teme za nacionalno natjecanje razrađene su po izričajima i dobnim skupinama.

Molimo Vas da nam radove za županijsko natjecanje dostavite najkasnije do 1. ožujka 2017. godine na adresu: Zadarska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti, Božidara Petranovića 8, 23 000 Zadar.

Nalinku http://www.europe.hr/projekti/europa-u-skoli/objava-natjecanja-europa-u-skoli-2017/ možete pronaći sve potrebne informacije za uspješnu provedbu natjecanja.

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA: JAVNI POZIV NA UVID-građevinska dozvola-GRAD BIOGRAD NA MORU-rekonstrukcija dječjeg vrtića

JAVNI POZIV NA UVID, građevinska dozvola, Zdravko Miroslavljević k.o. Vir

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA: JAVNI POZIV NA UVID, građevinska dozvola, Zdravko Miroslavljević k.o. Vir

JAVNI POZIV NA UVID, građevinska dozvola, MLADEN CRVENKA i dr k.o. Vir

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA: JAVNI POZIV NA UVID, građevinska dozvola, MLADEN CRVENKA i dr k.o. Vir
veljače 21, 2018

Javni poziv za uvid u spis predmeta - HEP ODS d.o.o.

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA: Javni poziv za uvid u spis predmeta - HEP ODS d.o.o.
veljače 21, 2018

in Obavijesti by Meridies
PREUZIMANJE PRILOGA: JAVNI POZIV NA UVID- građevinska dozvola-izgradnja TS AK VELIKA KURELA i NN mreže