Obavijest o javnoj raspravi o Studiji o utjecaju na okoliš Sustava za navodnjavanje Vransko polje - 1. faza

Posted On Srijeda, 30 kolovoza 2017 11:39

Na temelju zamolbe Ministarstva zaštite okoliša i prirode RH za pravnu pomoć glede koordinacije javne rasprave i članka 16., stavaka 3. i 4., Uredbe o informiranju i sudjelovanju javnosti i zainteresirane javnosti u pitanjima zaštite okoliša (Narodne novine broj 64/08.) Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove Zadarske županije objavljuje

O B A V I J E S T

o javnoj raspravi

od 8. rujna do 9. listopada 2017. godine stavlja se na javni uvid

Studija o utjecaju na okoliš

Sustava za navodnjavanje Vransko polje - 1. faza

Studija će od 8. rujna do 9. listopada 2017. godine, u uredovno vrijeme, biti izložena u prostorijama Grada Biograda na Moru (Biograd na Moru, Trg kralja Tomislava 5), Općine Pakoštane (Pakoštane, K. Jelene 78) i Općine Sv. Filip i Jakov (Sv. Filip i Jakov, Obala kralja Tomislava 17).

Javno izlaganja Studije održat će se 3. listopada 2017. godine u 11.00 sati u Gradskoj vijećnici Grada Biograda na Moru.

Pisana mišljenja, prijedlozi i primjedbe u svezi Studije mogu se dati na mjestima javnog uvida ili dostaviti poštom na adrese: Grad Biograd na Moru, 23210 Biograd na Moru, Trg kralja Tomislava 5; Općina Pakoštane, 23211 Pakoštane, K. Jelene 78; Općina Sv. Filip i Jakov, 23207 Sv. Filip i Jakov, Obala kralja Tomislava 17 i Zadarska županija, Upravni odjel za prostorno uređenje, zaštitu okoliša i komunalne poslove, 23000 Zadar, Božidara Petranovića 8, najkasnije posljednjeg dana javnog uvida.

Poslijednja izmjena dana Srijeda, 30 kolovoza 2017 11:43
studenoga 24, 2017

JAVNI POZIV NA UVID, građevinska dozvola Ivica Klanac k.o. Posedarje

in Obavijesti by Meridies