Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Kontakti

Kontakti:


PROČELNICA

Milena Ikić, dipl.iur.

023/350-325

023/350-412 (tajnica)

ikic@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za službeničke odnose


VIŠA STRUČNA SURADNICA

Franka Perković, struč.spec.admin.publ.

023/350-395

franka.perkovic@zadarska-zupanija.hr

STRUČNA SURADNICA

Anita Kamber, bacc.admin.publ.

023/350-465

akamber@zadarska-zupanija.hr

STRUČNI SURADNIK

Josip Skoblar, bacc.admin.publ.

023/350-384

josip.skoblar@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za pripremu sjednica i pravne poslove


POMOĆNICA PROČELNICE

Marina Plenča Alibašić, dipl.iur.

023/350-316

plenca-alibasic@zadarska-zupanija.hr

VIŠA STRUČNA SURADNICA

Marina Batur, mag.oec.

023/350-374

marina.batur@zadarska-zupanija.hr

Odsjek za zajedničke poslove


POMOĆNIK PROČELNICE

Krešimir Anić, dipl.iur.

023/350-394

kresimir.anic@zadarska-zupanija.hr

VIŠA STRUČNA SURADNICA

Marija Sarić, mag.oec.

023/350-324

marija.saric@zadarska-zupanija.hr

VIŠI STRUČNI SURADNIK

Toni Mađerić, mag.ing.traff.

023/350-379

toni.maderic@zadarska-zupanija.hr

STRUČNI SURADNIK

Marcelo Borojević, ing.

023/350-309

marcelo@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za pisarnicu i pismohranu


VODITELJICA PODODSJEKA

Sonja Krstić

023/350-320

krstic@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Vesna Vrsaljko

023/350-321

vrsaljko@zadarska-zupanija.hr

REFERENTICA

Maja Lerga

023/350-167

maja.lerga@zadarska-zupanija.hr

REFERENT

Luka Pavlović

023/350-143

luka.pavlovic@zadarska-zupanija.hr

Pododsjek za poslove namještenika


VODITELJ POSLOVA NAMJEŠTENIKA

Tomislav Dijan

023/350-450

tomislav.dijan@zadarska-zupanija.hr

 

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA