Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Stanje na području Zadarske županije je stabilno

Posted On Nedjelja, 03 svibnja 2020 14:55

Stanje na području Zadarske županije i dalje  je  stabilno i nema novih slučajeva oboljelih od korona virusa. S današnjim danom ozdravile su 52 osobe. Uzorci  se redovito uzimaju u COVID ambulanti na Ravnicama i sustavom „drive-in“, a testiranja se provode u Zavodu za javno zdravstvo Zadarske županije. Do sada je uzeto 1632 uzoraka, a na jučerašnji dan uzeto je 48 uzoraka i svi su negativni.

Aktivni nadzor provodi se nad 627 osoba koje su bile u kontaktu sa dosad oboljelima, a istekao je za  2538 stanovnika.

U Općoj bolnici u Zadru i dalje se liječi troje pacijenata i nitko nije na respiratoru.

Policijski službenici su u protekla 24 sata obavili 206 provjera vezano uz provođenje mjera samoizolacije kojom prilikom je  evidentirano 1 kršenje propisane mjere. Provodeći nadzor i provedbu Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta ili stalnog boravišta evidentirano je  9 osoba koje su pristupile policijskoj kontroli na prometnom punktu, a da pri tome nisu imali valjane propusnice.

Pročitano 238 puta

Zadnje objave

rujna 30, 2020

Upravljanje ekoinovativnim lancima opskrbe u ribarstvu kako bi se postigla dodana vrijednost jadranskih ribljih proizvoda

Druga radionica u sklopu provedbe projekta PRIZEFISH, koju je organizirala Zadarska…
rujna 27, 2020

Glasujte za zadarski IRENE kao najbolji županijski EU projekt

Nakon što su predstavljeni svi finalisti natječaja za najbolji EU projekt u Hrvatskoj…
rujna 20, 2020

Zadarski župan Božidar Longin najavljuje brojne projekte: Od 22 europske milijarde eura, naša je sigurno jedna!

Ako su Hrvatskoj na raspolaganju 22 milijarde eura iz EU-a, Zadarska županija je spremna…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA