Prilagodba pristupačnosti

20. rujna 2021.

Predstavnici Veleposlanstva SAD-a u posjetu Zadarskoj županiji

Župan Božidar Longin i gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima, u Domu Zadarske županije ugostili su predstavnike Veleposlanstva SAD-a u Republici Hrvatskoj, Marka Fleminga, otpravnika poslova i Krunoslava Badela, političkog savjetnika.

Jedna od glavnih tema razgovora bila je dodatno snaženje postojećih dobrih odnosa Zadarske županije i Grada Zadra s Veleposlanstvom SAD-a, s naglaskom na razvoju gospodarske suradnje.

Župan i gradonačelnik goste su izvijestili o stabilnoj epidemiološkoj situaciji koja je doprinijela vrlo uspješnoj turističkoj sezoni, kao i o sve boljim gospodarskim pokazateljima. Ujedno su im predstavili razvojne projekte koji se provode na našem području, s naglaskom na one infrastrukturne.

Saznajte više