Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Položeni vijenci u povodu blagdana Svih svetih

Posted On Nedjelja, 31 listopada 2021 20:37

U nedjelju, 31. listopada 2021. godine u povodu blagdana Svih svetih na zadarskom gradskom groblju ispred Središnjeg križa položeni su vijenci i zapaljene svijeće za sve poginule i umrle hrvatske branitelje iz Domovinskog rata.

Vijenac je položilo izaslanstvo Zadarske županije, predvođeno županom Božidarom Longinom a u kojem su bili i zamjenik župana Šime Vicković, predsjednik Županijske skupštine Zoran Šikić te županijski pročelnici Ivan Šimunić i Nikica Miletić. Vijenac su položila izaslanstva Ministarstva obrane RH, Ministarstva hrvatskih branitelja, Ministarstva unutarnjih poslova, PU Zadarske, Grada Zadra, obitelji smrtno stradalih branitelja, te predstavnici udruga proizašlih iz Domovinskog rata. 

Pročitano 231 puta

Zadnje objave

siječnja 06, 2022

Županova čestitka episkopu dalmatinskom povodom pravoslavnog Božića

U povodu pravoslavnog Božića koji se slavi u petak, 7. siječnja župan Božidar Longin…
siječnja 06, 2022

Župan Longin posjetio graničnu policiju: Sigurnost je brend Zadarske županije

Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković u pratnji načelnika Policijske…
Betlehemsko svjetlo mira i ove je godine stiglo u Zadarsku županiju
prosinca 23, 2021

Betlehemsko svjetlo stiglo u Zadarsku županiju

Betlehemsko svjetlo mira i ove je godine stiglo u Zadarsku županiju. Mladi izviđači iz…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA