Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

U tijeku je u savjetovanje s javnošću o Prijedlogu odluke o pristupanju Europskoj povelji za ravnopravnost žena i muškaraca na lokalnoj razini

Posted On Četvrtak, 19 svibnja 2022 09:24

Klub vijećnika SDP-a Županijske skupštine Zadarske županije kao ovlašteni predlagatelj predložio je Županijskoj skupštini Zadarske županije na donošenje Prijedlog Odluke o pristupanju Europskoj povelji za ravnopravnost žena i muškaraca na lokalnoj razini.

Odluka o pristupanju Europskoj povelji za ravnopravnost žena i muškaraca na lokalnoj razini je po svojoj pravnoj prirodi opći akt kojim se utječe na interese građana i pravnih osoba, pa se sukladno članku 11. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj 25/13, 85/15.) u postupku donošenja ove Odluke provodi postupak savjetovanja s javnošću.

Postupak savjetovanja provest će se u razdoblju od 19. svibnja  do 18. lipnja 2022. godine na poveznici

Pročitano 687 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA