Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Svečano polaganje prisege sudaca porotnika Općinskog suda u Zadru

Posted On Ponedjeljak, 25 srpnja 2022 07:52
Suci porotnici u Velikoj vijećnici Doma Županije svečano su položili prisegu Suci porotnici u Velikoj vijećnici Doma Županije svečano su položili prisegu

U postupku, provedenom sukladno Zakonu o sudovima i Zakonu o sudovima za mladež, Županijska skupština je; na prijedlog ovlaštenih predlagatelja Gradskog vijeća Grada Zadra, Gradskog vijeća Grada Biograda na Moru i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Zadar, uz pozitivno mišljenje predsjednika Općinskog suda; donijela Rješenja o imenovanju sudaca porotnika i sudaca porotnika za mladež Općinskog suda u Zadru na razdoblje od četiri godine.

Za suce porotnike Općinskog suda u Zadru imenovani su Franka Colić, Marina Jadrešin, Tanja Petani, Filip Ladiš, Denis Pavlović, Miroslav Cindori, Ivana Miočić, Ana Štampalija i Dinko Basioli, a za suce porotnike za mladež Općinskog suda u Zadru Marija Ivoš, Leon Mazić, Filip Ladiš, Višnja Punoš, Marija Kostić, Ivana Kulaš i Marko Jović.

Postupak imenovanja okončan je u petak, 22. srpnja 2022. godine, kada su suci porotnici, u Velikoj vijećnici Doma Županije pred predsjednikom Županijske skupštine Zadarske županije Zoranom Šikićem, uz nazočnost zamjenika predsjednika Općinskog suda u Zadru Ivice Marinovića, svečano položili prisegu.

Pročitano 509 puta

Zadnje objave

listopada 01, 2022

Zadarska županija odobrila sredstva za sufinanciranje izgradnje sunčanih elektrana za proizvodnju električne energije u kućanstvima

Na Javni poziv za sufinanciranje mjera energetske obnove obiteljskih kuća na području…
Javna priznanja za 2022. godinu
rujna 29, 2022

Dan Općine Preko: Ugljanci dobili novouređeni društveni dom

Otvorenjem novoobnovljenog Društvenog doma, svečanom sjednicom Općinskog vijeća i…
Župan Božidar Longin u Domu županije upriličio je primanje za zadarske sportaše, jedriličare Šimu i Mihovila Fantelu te hrvača Roka Striku
rujna 28, 2022

Primanje za brončane sportaše – braću Fantela i Roka Striku

Župan Božidar Longin u Domu županije upriličio je primanje za zadarske sportaše koji su…
rujna 27, 2022

Zadarska županija dodijelila 500 tisuća kuna potpora mikro poduzetnicima

Nakon provedenog javnog poziva, ukupno su 33 mikro poduzetnika s područja Zadarske…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA