Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan i zamjenici iskazali potporu vatrogascima

Posted On Utorak, 18 srpnja 2017 09:14

Posljednjih nekoliko dana na više lokacija u Zadarskoj županiji buknuli su požari, a neki od njih su još uvijek aktivni. Župan Božidar Longin obišao je rasadnik Piket u Zemuniku koji je prije nekoliko dana djelomično stradao u požaru, dok su zamjenici župana Šime Mršić i Šime Vicković posjetili vatrogasce koji su gasili požar na dvije lokacije u okolici Vranskog jezera, kako bi im iskazali podršku i zahvalili na velikim naporima koje čine da bi zaustavili širenje požara.

- Svaka čast hrabrim vatrogascima koji ulažu velike napore kako bi stavili pod nadzor nekoliko aktivnih požara u našoj županiji. Oni su naš ponos. Na terenu su danonoćno i već nekoliko dana se bore s jakim vjetrom koji im otežava gašenje. Svakako treba pohvaliti i posade kanadera koji daju svoj veliki doprinos u gašenju požara, ne samo u Zadarskoj županiji, nego i na području cijele jadranske obale - rekao je župan Longin.

Pročitano 898 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA