Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan i zamjenici iskazali potporu vatrogascima

Posted On Utorak, 18 srpnja 2017 09:14

Posljednjih nekoliko dana na više lokacija u Zadarskoj županiji buknuli su požari, a neki od njih su još uvijek aktivni. Župan Božidar Longin obišao je rasadnik Piket u Zemuniku koji je prije nekoliko dana djelomično stradao u požaru, dok su zamjenici župana Šime Mršić i Šime Vicković posjetili vatrogasce koji su gasili požar na dvije lokacije u okolici Vranskog jezera, kako bi im iskazali podršku i zahvalili na velikim naporima koje čine da bi zaustavili širenje požara.

- Svaka čast hrabrim vatrogascima koji ulažu velike napore kako bi stavili pod nadzor nekoliko aktivnih požara u našoj županiji. Oni su naš ponos. Na terenu su danonoćno i već nekoliko dana se bore s jakim vjetrom koji im otežava gašenje. Svakako treba pohvaliti i posade kanadera koji daju svoj veliki doprinos u gašenju požara, ne samo u Zadarskoj županiji, nego i na području cijele jadranske obale - rekao je župan Longin.

Pročitano 650 puta

Zadnje objave

siječnja 27, 2020

NAJAVA 21. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

21. sjednica Kolegija župana održat će se dana 28. siječnja (utorak) 2020. godine u 10,00…
siječnja 01, 2020

Novogodišnji posjet rodilištu

Župan Božidar Longin u pratnji ravnatelja Opće bolnice Zadar Željka Čuline i voditelja…
prosinca 31, 2019

Dogovoreno uklanjanje onečišćenja: Zrmanju maksimalno zaštititi

Župan Božidar Longin u pratnji vodopravnog inspektora te predstavnika grada Obrovca i…
prosinca 20, 2019

Župan ugostio nadbiskupa Puljića

Župan Božidar Longin sa suradnicima je u Domu županije ugostio zadarskog nadbiskupa mons.…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA