Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Predstavnici Veleposlanstva SAD-a u posjetu Zadarskoj županiji

Posted On Ponedjeljak, 20 rujna 2021 19:20
US 1 - Župan Longin i gradonačelnik Dukić u Domu Zadarske županije ugostili su predstavnike Veleposlanstva SAD-a u RH US 1 - Župan Longin i gradonačelnik Dukić u Domu Zadarske županije ugostili su predstavnike Veleposlanstva SAD-a u RH

Župan Božidar Longin i gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima, u Domu Zadarske županije ugostili su predstavnike Veleposlanstva SAD-a u Republici Hrvatskoj, Marka Fleminga, otpravnika poslova i Krunoslava Badela, političkog savjetnika.

Jedna od glavnih tema razgovora bila je dodatno snaženje postojećih dobrih odnosa Zadarske županije i Grada Zadra s Veleposlanstvom SAD-a, s naglaskom na razvoju gospodarske suradnje.

Župan i gradonačelnik goste su izvijestili o stabilnoj epidemiološkoj situaciji koja je doprinijela vrlo uspješnoj turističkoj sezoni, kao i o sve boljim gospodarskim pokazateljima. Ujedno su im predstavili razvojne projekte koji se provode na našem području, s naglaskom na one infrastrukturne.

Pročitano 354 puta

Zadnje objave

siječnja 06, 2022

Županova čestitka episkopu dalmatinskom povodom pravoslavnog Božića

U povodu pravoslavnog Božića koji se slavi u petak, 7. siječnja župan Božidar Longin…
siječnja 06, 2022

Župan Longin posjetio graničnu policiju: Sigurnost je brend Zadarske županije

Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković u pratnji načelnika Policijske…
Betlehemsko svjetlo mira i ove je godine stiglo u Zadarsku županiju
prosinca 23, 2021

Betlehemsko svjetlo stiglo u Zadarsku županiju

Betlehemsko svjetlo mira i ove je godine stiglo u Zadarsku županiju. Mladi izviđači iz…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA