Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Župan sa suradnicima u Ekonomsko - birotehničkoj i trgovačkoj školi te Hotelijersko-turističkoj i ugostiteljskoj školi

Posted On Ponedjeljak, 05 rujna 2022 14:08

Župan Božidar Longin sa suradnicima posjetio je prvoga dana nove školske godine i Ekonomsko-birotehničku i trgovačku škoku te Hotelijersko-turističku i ugostiteljsku školu koje su u istom objektu već 50 godina. Izaslanstvo županije dočekali su ravnateljice Zdenka Sršen Juričević i Diana Radić Škara te učenici predvođeni košarkaškim timom Ekonomsko birotehničke i trgovačke škole. U ovim školama uređen je okoliš te košarkaški, nogometni i odbojkaški teren za što je Županija uložila preko milijun kuna.

Župan Božidar Longin je još jednom podsjetio kako je županija uložila velika sredstva i velike napore kako bi se ispred ovih škola izgradilo veliko igralište, no također je dodao kako posao još nije gotov te se u skoro vrijeme očekuje i uređenje vanjskog vježbališta.

„Uložili smo dosta u ove dvije škole, prvo u praktičnoj nastavi, a drugo u okoliš škole koji je bio u dosta lošem stanju. Uredili smo igralište koje nije završeno do kraja, još će tu biti sprave za fitness. Želimo stvoriti što bolje uvjete za školovanje svih učenika, kako u Zadru tako i u ostatku županije. Želimo da svi imaju jednake uvjete za školovanje“, naglasio je Longin.

Župan je svima koji su tek danas krenuli u srednje škole zaželio puno sreće u jednom novom poglavlju njihova života. 

Pročitano 476 puta

Zadnje objave

studenoga 23, 2022

NAJAVA 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

10. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 29. studenog…
studenoga 22, 2022

Predstavljanje projekata iz Programa INTERREG V-A Italija - Hrvatska 2014. -2020. u Ferrari (Italija) na SEALOGY-u

Projekti ARGOS - ShARed GOvernance of Sustainable fisheries and aquaculture activities as…
studenoga 17, 2022

TRADICIONALNA JELA ZADARSKE ŽUPANIJE, ODRŽANE RADIONICE PROJEKTA CUHaCHA

U Zadru je 12. studenog 2022. godine u okviru projekta „EnhanCing Sustainable ToUrism…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA