Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image
×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 781

Dan Grada Bihaća

Posted On Srijeda, 01 ožujka 2017 09:39

Župan Stipe Zrilić je sa suradnicima prisustvovao na svečanoj sjednici povodom proslave 757 godina službenog postojanja Grada Bihaća. U pisanim dokumentima Bihać se prvi put spominje 26. veljače 1260. godine u povelji ugarskog kralja Bele IV. U okviru obilježavanja ovog važnog datuma, Bišćani i gosti ove godine imaju priliku prisustvovati zanimljivim kulturno-sportskim događajima.

Svečanom sjednicom Gradskog vijeća Bihać u Domu kulture i dodjelom priznanja i nagrada zaslužnim pojedincima i tvrtkama, u prisustvu čelnih ljudi grada Bihaća, Unsko-sanskog kantona, prijateljskih gradova i općina iz BiH i susjednih zemalja, te građana Bihaća, prigodnim govorima obratili su se bihaćki gradonačelnik Šuhret Fazlić i predsjedavajući GV Bihać Davor Župa. Čestitajući  svim dobitnicima nagrada i priznanja grada Bihaća, istakli su da svaka nagrada i priznanje koje je danas dodijeljeno treba biti poticaj svima da grad Bihać učine još boljim mjestom za život.

Okupljenima obratio se Stipe Zrilić, župan Zadarske županije kao gost i predstavnik  partnerske županije Unsko-sanskom kantonu, gdje su zajedno Gradom Bihaćem uspješno proveli i surađivali na projektu Una –spring of life. „Grad Bihać i Zadarsku županiju povezala je rijeka Una a i dobri partnerski odnosi koji su ostvareni tijekom projekta. Nadam se da ćemo našu dobru suradnju nastaviti i ubuduće.“ – rekao je župan Sipe Zrilić čestitajući nagrađenim laureatima i svim nazočnim Dan Grada i 757 godišnjicu postojanja grada Bihaća zahvaljujući na gostoprimstvu i pozivu na svečanu sjednicu Gradskog vijeća Grada Bihaća.

Pročitano 2339 puta

Zadnje objave

listopada 16, 2021

NAJAVA 3. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22. listopada…
Zajednička fotografija u Domu Zadarske županije
listopada 13, 2021

Primanje u Domu županije za srebrne jediličarke i atletičara Gašpara

Župan Božidar Longin u Domu Zadarske županije primio je jedriličarke Eniju Ninčević i…
Državni tajnik Šime Erlić je uručio s pet ugovora za sufinanciranje EU projekata u vrijednosti od oko 25 milijuna kuna
listopada 08, 2021

Državni tajnik Šime Erlić uručio pet ugovora vrijednih 25 milijuna kuna

Državni tajnik Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije Šime Erlić danas…
listopada 06, 2021

„Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji u 2021. godini

Projekt „Welcome“ nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji predstavlja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA