Prilagodba pristupačnosti

Obavijest o pasivnom dežurstvu službenika Odsjeka za hrvatske branitelje i udruge subotom, nedjeljom i blagdanom za slučajeve nastupa smrti i potrebe za ukopom umrlih hrvi i hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata

ZADARSKA ŽUPANIJA

UPRAVNI ODJEL ZA HRVATSKE BRANITELJE,

UDRUGE, DEMOGRAFIJU I SOCIJALNU POLITIKU

U Zadru, 5. rujna 2024. godine

O B A V I J E S T

Sukladno članku 14. stavka 4. Pravilnika o ostvarivanju prava na troškove ukopa uz odavanje vojnih počasti te grobno mjesto i njegovo održavanje („Narodne novine“, broj: 51/8., 41/22., 154/22. i 92/24.) u Zadarskoj županiji Upravnom odjelu za hrvatske branitelje, udruge, demografiju i socijalnu politiku, Odsjeku za hrvatske branitelje i udruge, Pododsjeku za hrvatske branitelje i civilne stradalnike Domovinskog rata osigurano je pasivno dežurstvo službenika za slučajeve nastupa smrti i potrebe za ukopom umrlih HRVI i hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata u neradne dane i dane blagdana i to:

Subota

Nedjelja

Blagdan

07.30-15.30

07.30-09.00

07.30-15.30

Kontakt mob: 099/311-4933

NAPOMENA: Službenici se za vrijeme pasivnog dežurstva nalaze izvan prostorija poslodavca. Ukoliko stranka ima potrebu za ukopom istoga dana, utoliko je potrebno obavijestiti Odsjek za hrvatske branitelje i udruge na gore navedeni broj najkasnije do 8,30 sati, te osobno doći u službene prostorije na adresi Zadar, Miroslava Krleže 5C najkasnije do 09,00 sati.

Saznajte više