Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Javni poziv za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima

Posted On Srijeda, 03 srpnja 2019 11:31

Zadarska županija kao provoditelj Programa za dodjelu potpora mikro poduzetnicima i obrtnicima s potpomognutih područja, brdsko-planinskih područja i otoka na području Zadarske županije za 2019. godinu (u daljnjem tekstu: Program) poziva mikro poduzetnike i obrtnike koji zadovoljavaju uvjete Programa za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora u okviru raspoloživih sredstava Županijskog proračuna za 2019. godinu na poziciji Upravnog odjela za gospodarstvo, turizam, infrastrukturu i EU fondove.

Pročitano 5853 puta

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA