24. obljetnica VRO "Oluja"

Posted On Nedjelja, 04 kolovoza 2019 08:06

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, kod središnjeg križa na Gradskom groblju u Zadru, položeni su vijenci i zapaljene svijeće u spomen na sve poginule hrvatske branitelje iz Domovinskog rata. Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković počast su iskazali u ime Zadarske zupanije, a u odavanju počasti polaganjem vijenaca sudjelovali su i predstavnici obitelji poginulih branitelja, hrvatske vojske i policije, članovi udruga proizašlih iz Domovinskog rata, Grada Zadra, Ureda državne uprave i brojnih političkih stranaka.. Obilježavanje 24. obljetnice pobjedničke vojno-redarstvene operacije Oluja '95. nastavlja se u cijeloj Zadarskoj županiji brojnim događanjima.