Prilagodba pristupačnosti

19. svibnja 2022.

U tijeku je u savjetovanje s javnošću o Prijedlogu odluke o pristupanju Europskoj povelji za ravnopravnost žena i muškaraca na lokalnoj razini

Klub vijećnika SDP-a Županijske skupštine Zadarske županije kao ovlašteni predlagatelj predložio je Županijskoj skupštini Zadarske županije na donošenje Prijedlog Odluke o pristupanju Europskoj povelji za ravnopravnost žena i muškaraca na lokalnoj razini.

Odluka o pristupanju Europskoj povelji za ravnopravnost žena i muškaraca na lokalnoj razini je po svojoj pravnoj prirodi opći akt kojim se utječe na interese građana i pravnih osoba, pa se sukladno članku 11. Zakona o pravu na pristup informacijama („Narodne novine“ broj 25/13, 85/15.) u postupku donošenja ove Odluke provodi postupak savjetovanja s javnošću.

Postupak savjetovanja provest će se u razdoblju od 19. svibnja  do 18. lipnja 2022. godine na poveznici

Saznajte više