Prilagodba pristupačnosti

02. prosinca 2021.

Banovini Za Dar

U subotu, 4. prosinca na Narodnom trgu u Zadru održat će se humanitarna akcija "Banovini za dar" u cilju obnove potresom uništene kuće deseteročlane obitelji na Banovini, koja trenutno živi u podstanarstvu.
Ove godine Hrvatska katolička udruga medicinskih sestara i tehničara Zadar po prvi puta u prosincu neće organizirati humanitarnu akciju Vukovaru za dar, već su odlučili pomoći potresom pogođeno područje na Banovini.
Stoga organiziraju humanitarnu akciju Banovini za dar u kojoj prikupljaju sredstva za izgradnju kuće jednoj deseteročlanoj obitelji
Od 9 do 13 sati prodavat će se božićne rukotvorine djelatnika zadarskih vrtića i djece, a sav prihod ide za ovu humanitarnu akciju.
„Vašom velikodušnom uplatom gradimo zajedno i vraćamo im obiteljsko zajedništvo“, poručili su iz Hrvatske katoličke udruge medicinskih sestara i tehničara Zadar, koja je organizator ove humanitarne akcije.
Žiro račun za uplatu novčanih sredstava: IBAN HR 0324070001500015468 (OTP banka).

Saznajte više