Prilagodba pristupačnosti

26. srpnja 2021.

Održana prva radna sjednica županijske skupštine: Usvojena izvješća o radu ustanova kojima je osnivač Zadarska županija

Skupština Zadarske županije na današnjoj je sjednici održanoj u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku donijela odluku o izboru članova stalnih radnih tijela Županijske skupštine Zadarske županije i izabrala predstavnike Zadarske županije u Skupštini Hrvatske zajednice županija.

Izvješće vijećnicima o stanju vatrogastva i zaštite od požara podnio je Županijski vatrogasni zapovjednik, a sadrži podatke o sustavu vatrogastva na županijskoj razini, preventivnim i provedbenim aktivnostima u zaštiti od požara, pregled aktivnosti i operativnog djelovanja vezanih uz posebne mjere zaštite od požara za proteklu ljetnu požarnu sezonu, analizu vatrogasnih intervencija, vatrogasne opreme i financiranja te pregled aktivnosti vatrogasne djelatnosti u sprječavanju unosa i širenja Covida-19.

Saznajte više