Prilagodba pristupačnosti

Napomena

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/310
06. prosinca 2021.

Županova čestitka Pomorskoj školi povodom blagdana Svetog Nikole

U povodu blagdana sv. Nikole, zaštitnika pomoraca, župan Božidar Longin uputio je čestitku ravnatelju, profesorima, djelatnicima i učenicima Pomorske škole u Zadru.

„Poštovani ravnatelju,

svim profesorima i djelatnicima te Vama osobno, a posebno učenicima, budućim pomorcima i pomorkinjama, upućujem svoju iskrenu čestitku povodom blagdana sv. Nikole, zaštitnika pomoraca i putnika.

Budućim mladim pomorcima želim mirno more i sigurnu plovidbu svim morima svijeta“, stoji u pismu župana Longina.

Fotografija: Boris Zubčić

{gallery}310{/gallery}