Prilagodba pristupačnosti

17. studenog 2023.

Rezultati Javnog poziva za dodjelu nagrada za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji za 2023. godinu

Zadarska županija raspisala je Javni poziv za dodjelu nagrada za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji za 2023. godinu. Na Javni poziv pristigle su 24 prijave, a 10 najbolje ocjenjenih vlasnika obiteljskog smještaja bit će nagrađeni do kraja 2023. godine.

Nagrade se dodjeljuju s ciljem i u funkciji motiviranja privatnog turističkog sektora za poboljšanje kvalitete promocije destinacije i poticanje uvođenja inovacija, poticanje kreiranja i razvoja novih proizvoda kao i turističke promocije te priznavanja uloženih napora od strane sudionika u promociji obiteljskog smještaja na području Zadarske županije kroz prikaz najboljih dostignuća u turizmu Zadarske županije.

Nagrade se dodjeljuju za četiri glavne kategorije smještaja i to za: sobe sa pružanjem usluge doručka, apartmane/studio apartmane (minimalno 3*), kuće za odmor i ruralno domaćinstvo.

Pobjednici osvajaju:

-           1. nagrada: 2.000,00 eura i zlatnu plaketu,

-           2. nagrada: 1.500,00 eura i srebrnu plaketu,

-           3. nagrada: 1.000,00 eura i brončanu plaketu.

U proračunu Zadarske županije za navedeni Javni poziv osigurana su sredstva u iznosu od 16.000,00 eura.

Popis najboljih iznajmljivača u Zadarskoj županiji za 2023. godinu dostupan je na poveznici ovdje.

Saznajte više