Prilagodba pristupačnosti

28. rujna 2017.

Najava 3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije

3. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se 03. listopada 2017. godine (UTORAK) u 10,00 sati u Velikoj vijećnici Doma županije u Zadru, Božidara Petranovića 8.

Dnevni red i materijali za 3. sjednicu Županijske skupštine (materijal po točkama dnevnog reda) dostupni su na mrežnoj stranici Zadarske županije, podstranica Materijali sjednica Županijske skupštinehttps://sjednice.zadarska-zupanija.hr/.

Dnevni red i materijali za 3. sjednicu Županijske skupštine

(objedinjeni materijal .PDF)

Napomena: za pregled i preuzimanje dnevnog reda i materijala potreban Vam je preglednik dokumenata PDF koji možete preuzeti besplatno sa stranica Adobe.com (ovdje)

Sukladno članku 129. stavku 1. i 3. Poslovnika Županijske skupštine Zadarske županije („Službeni glasnik Zadarske županije“ broj 20/09, 6/13, 14/13, 23/16) propisano je kako predstavnici udruga građana, građani i predstavnici sredstava javnog priopćavanja mogu pratiti rad Skupštine, ali ne smiju remetiti red i tijek sjednice (primjerice, glasno razgovarati, upotrebljavati mobitel i dr.). Ukoliko je broj osoba koje prate rad Skupštine veći od broja raspoloživih mjesta, predsjednik Skupštine određuje broj osoba koje mogu pratiti rad Skupštine.

Saznajte više