Informacijski centar Europe Direct Zadar

8824c56c994d9f6e54bce08c8e97d4d0 L

Informacijski centar Europe Direct Zadar dio je europske mreže informacijskih centara Europe Direct (EDIC), rasprostranjen u 28 zemalja članica Europske unije.

Zadarska županija nositelj je projekta Informacijskog centra Europe Direct Europske Komisije, te sa 12 otvorenih centara u Hrvatskoj služi kao glavno informacijsko sredstvo Europske unije koji svojim radom dopunjava i podupiru rad Predstavništva Europske komisije i informacijskih ureda Europskog parlamenta na lokalnoj i regionalnoj razini.

Informacijski centar Europe Direct Zadar počeo je službeno s radom 22. listopada 2014. godine, nakon potpisanog Posebnog sporazuma između Zadarske županije i Europske komisije. Ukupna vrijednost projekta je 40.950,00 EUR.

Informacijski centar Europe Direct Zadar smješten je u prostorijama Solarnog edukacijskog centra, Glagoljaška 14, u neposrednoj blizini trgovačkog centra City Gallery Zadar.

Centar je smješten u prostorijama Solarnog edukacijskog centra, Glagoljaška 14, u neposrednoj blizini trgovačkog centra City Gallery Zadar.

Radno vrijeme Centra je:

Ponedjeljak 10 - 15 sati
Utorak 10 - 16 sati
Srijeda 10 - 15 sati
Četvrtak 10 - 15 sati

Za više informacija posjetite naše: