PLAVA NIT

Posted On Četvrtak, 01 veljače 2018 13:00
Pročitano 130 puta
siječnja 02, 2018

Novi broj biltena Hrvatske zajednice županija

in Iz medija by Meridies
Novi broj biltena Hrvatske zajednice županija
prosinca 12, 2017

Božidar Longin: Izgradnjom CGO- a uspostavit ćemo sustavno i odgovorno gospodarenje otpadom

in Iz medija by Meridies
Prije 10-12 godina na području Zadarske županije, odnosno 34 jedinice lokalne samouprave, evidentirano je 30-ak službenih neuređenih odlagališta otpada. Kroz proteklo razdoblje zatvoreno je, sanirano i ukupno 20-ak odlagališta otpada i te su lokacije su…
prosinca 04, 2017

Vukovar posjetili sudionici 22. humanitarne akcije „Vukovaru ZaDar“

in Iz medija by Meridies
U posjet Vukovarsko-srijemskoj Županiji i Gradu Vukovaru došli su sudionici 22. humanitarne akcije „Vukovaru ZaDar“. U velikoj županijskoj vijećnici Palače Srijem primili su ih župan Božo Galić i njegov zamjenik Damir Barna, a u zgradi vukovarske Gradske…
studenoga 21, 2017

Među nagrađenim školama u Šangaju i Strukovna škola Vice Vlatkovića

in Iz medija by Meridies
Na Svjetskom natjecanju u edukacijskoj robotici, natjecanju koje se od 2002. godine održava u Kini, a u posljednje 4 godine na njemu sudjeluje 20-ak zemalja iz cijelog svijeta, sudjeluju i učenici zadarske Strukovne škole Vice Vlatkovića. Na svjetsko…
studenoga 06, 2017

U Narodnom muzeju se osniva Dizajnerski studio

in Iz medija by Meridies
Dizajnerski studio obuhvaća područje likovnih i scenskih umjetnosti: kostimografski crteži, modno crtanje, modna ilustracija, scenografske makete, izrada lutaka, izrada odjeće, povezano uz teme pojedinih izložbi i projekataU budućnost s Dizajnerskim studiom:…