Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Gospodarstvenici donirali Općoj bolnici Zadar dva uređaja

Posted On Utorak, 26 srpnja 2022 17:33
Tvrtke Ilirija, Tankerska plovidba i Turisthotel i Ilirija donirali su Općoj bolnici Zadar sredstva za kupnju dva ultrazvučna uređaja Tvrtke Ilirija, Tankerska plovidba i Turisthotel i Ilirija donirali su Općoj bolnici Zadar sredstva za kupnju dva ultrazvučna uređaja

Tvrtke Ilirija, Tankerska plovidba i Turisthotel i Ilirija donirali su Općoj bolnici Zadar sredstva za kupnju dva ultrazvučna uređaja. Riječ je o uređajima ukupne vrijednosti 520 tisuća kuna koji su kupljeni za potrebe Odjela za nefrologiju i Odjela za kardiologiju.

Tim je povodom ravnatelj OB Zadar dr. Željko Čulina na prigodnoj svečanosti uručio zahvalnice direktorima tvrtki Goranu Ražnjeviću, Mariju Paviću i Meri Matešić Sičić.

Donatorima su, uz ravnatelja Čulinu, zahvalili župan Božidar Longin i gradonačelnik Branko Dukić.

„Dobro je činiti dobro. Želja gospodarskog sektora za uključivanjem u humanitaran rad uvijek je više no hvale vrijedna. Ovakve akcije predstavljaju jednu iznimnu sinergiju kroz koju do izražaja dolazi humanost i sve one temeljne ljudske vrijednosti koje nikada ne smijemo zaboraviti“, poručio je tom prigodom župan Longin.

Gradonačelnik Dukić istaknuo je kako on zahvaljuje na donacijama i kao liječnik, koji iz bolnice nije otišao ni kada je preuzeo poziciju prvog čovjeka grada.

„Hvala gospodarstvenicima koji godina apomažu bolnici vrijednim donacijama. Kruna će biti sljedeće godine kada očekujemo da će nam Vlada nabaviti linearni akcelerator. Onkološkim zračenjem zaokružit ćemo jednu cjelinu i omogućiti pacijentima da imaju sve što im je potrebno u svome gradu“, kazao je Dukić.

Ravnatelj Čulina najavio je da bi zadarska bolnica trebala dobiti tri nove donacije kroz sljedeća dva tjedna.  

Pročitano 509 puta

Zadnje objave

rujna 25, 2023

Kulturno vijeće Zadarske županije je donijelo Kriterije za ocjenu kvalitete prijedloga programa javnih potreba u kulturu Zadarske županije

Na svojoj 10. sjednici održanoj 25. rujna 2023. Kulturno vijeće Zadarske županije je…
rujna 15, 2023

NAJAVA 14. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

14. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. rujna…
rujna 15, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu potpora za poticanje IT poduzetništva na području Zadarske županije

Zadarska županija kao provoditelj Programa poticanja IT poduzetništva na području…
rujna 04, 2023

Povratak u školske klupe: Župan sa suradnicima posjetio škole u Obrovcu

Prvog dana nove školske godine župan Božidar Longin u pratnji zamjenika Šime Vickovića,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA