Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Odluka o dodjeli potpora za očuvanje i razvoj tradicijskih, umjetničkih i deficitarnih obrta na području Zadarske županije za 2024. godinu

Posted On Srijeda, 19 lipnja 2024 14:07

U cilju očuvanju i razvoja tradicijskih, umjetničkih i deficitarnih obrta na području Zadarske županije,  dana 4. travnja 2024. objavljen je Javni poziv za dodjelu potpora za očuvanje i razvoj tradicijskih, umjetničkih i deficitarnih obrta na području Zadarske županije za 2024. godinu te je, nakon pregledanih i ocijenjenih prijava Povjerenstvo donijelo Odluku o dodjeli sredstava

Bespovratne potpore dodijeljene su za sljedeće namjene: poboljšanje uvjeta rada  u radionici/poslovnom prostoru, financiranje troškova nabave novih strojeva, opreme i alata, edukacija vlasnika i/ili zaposlenika (majstorski ispit, stručno usavršavanje i dr.), troškovi sudjelovanja na sajmovima i izložbama, izrada  promidžbenog materijala, stjecanje uvjerenja o statusu tradicijskog/umjetničkog obrta, za sufinanciranje tekućih troškova poslovanja.

Ove potpore pomoći će očuvanju i poticanju poslovne aktivnosti prijavitelja. 

Pročitano 142 puta

Zadnje objave

srpnja 17, 2024

Rezultati Javnog poziva za financiranje uređenja i opremanja dječjih igrališta iz Proračuna Zadarske županije za 2024. godinu

Na temelju provedenog Javnog poziva za financiranje uređenja i opremanja dječjih…
srpnja 08, 2024

Nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji za 2024. godinu

Iznimno nam je drago što putem Javnog poziva za dodjelu nagrada za najbolje iznajmljivače…
srpnja 05, 2024

Započeo projekt „Central - BIC“

Kick-off sastanakom započeo je projekt Central - BIC_ Central Europe Biodiversity…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA