Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Veliki interes za cijepljenje u tvrtkama Zadarske županije

Posted On Utorak, 04 svibnja 2021 11:59

U Maloj vijećnici Doma Zadarske županije održan je sastanak s predsjednikom HGK-županijske komore Zadar Denisom Ikićem koji je upoznao načelnika Stožera civilne zaštite Zadarske županije Šimu Vickovića i članove Stožera s anketom o interesu za cijepljenje protiv COVID-a 19 zaposlenika tvrtki na području naše županije. Kako je rekao, do sada je prijavljeno preko 90 tvrtki te će cijepljenje  prvih 300 djelatnika krenuti 9. svibnja na cijepilištu Višnjik.

Ovaj tjedan krenulo je masovnije cijepljenje stanovništva, posebno radno sposobne populacije što je od velike važnosti za suzbijanje širenja epidemije i što skorijeg povratka u normalan život. Interes za cijepljenje protiv COVID-a 19 je velik, na dan se cijepi i do 900 ljudi na Višnjiku, oko 170 u Zavodu za javno zdravstvo Zadarske županije, a  svaki liječnik obiteljske medicine od ovoga tjedna ima obvezu cijepiti najmanje 30 svojih pacijenata u obiteljskim ambulantama. Ovoga tjedna stiglo je 8.000 doza Pfizer cijepiva, a tolike doze  će stizati i i tijekom cijelog svibnja i lipnja. Započelo je cijepljenje turističkih djelatnika i djelatnika u dječjim vrtićima, idući tjedan će biti cijepljeni prosvjetni djelatnici i do kraja mjeseca medijski djelatnici.

Pročitano 140 puta

Zadnje objave

travnja 29, 2021

PROGRAM POTPORA POLJOPRIVREDI I RURALNOM RAZVOJU NA PODRUČJU ZADARSKE ŽUPANIJE (2021. – 2023. GODINA)

Župan Zadarske županije dana 29. travnja 2021. godine, donio je Program potpora…
travnja 23, 2021

Nin dobio novu zgradu Hitne pomoći, u tijeku projekt Aglomeracije Nin-Privlaka-Vrsi

Župan Božidar Longin sa suradnicima je posjetio Grad Nin i Općinu Privlaka u kojima se…
travnja 20, 2021

Krajem ožujka u Zadarskoj županiji tisuću zaposlenih više nego godinu ranije

Zadarska županija unatoč korona krizi i na koncu trećeg mjeseca 2021. godine bilježi…
travnja 13, 2021

Dovršen most na Karišnici: Kroz kvalitetnu prometnu infrastrukturu osiguravamo sigurnu županiju

Dovršeni su radovi na novom mostu preko rijeke Karišnice, koji spaja Donji i Gornji…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA