Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Posted On Nedjelja, 24 svibnja 2020 12:56
Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom imamu Medžlisa Islamske zajednice Zadar Ćamilu ef. Bašiću i svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Zadarskoj županiji. 
"Našim stanovnicima islamske vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke povodom velikog blagdana Ramazanskog Bajrama. Odricanja i molitve koje ste podnijeli tijekom mjeseca Ramazana, kao i iskušenja koje je cijelo društvo prošlo u proteklom razbolju epidemije COVID-a 19, ukazali su nam svima na dodatnu potrebu za solidarnošću, međusobnim razumijevanjem i zajedništvom koji su važan čimbenik u kriznim situacijama. Uz želju da blagdan provedete u ozračju mira i obiteljskog zajedništva, od srca vam želim sretan i blagoslovljen Bajram, Bajram Šerif Mubarek Olsun", stoji u čestitci župana Longina. 
Pročitano 344 puta

Zadnje objave

rujna 30, 2020

Upravljanje ekoinovativnim lancima opskrbe u ribarstvu kako bi se postigla dodana vrijednost jadranskih ribljih proizvoda

Druga radionica u sklopu provedbe projekta PRIZEFISH, koju je organizirala Zadarska…
rujna 27, 2020

Glasujte za zadarski IRENE kao najbolji županijski EU projekt

Nakon što su predstavljeni svi finalisti natječaja za najbolji EU projekt u Hrvatskoj…
rujna 20, 2020

Zadarski župan Božidar Longin najavljuje brojne projekte: Od 22 europske milijarde eura, naša je sigurno jedna!

Ako su Hrvatskoj na raspolaganju 22 milijarde eura iz EU-a, Zadarska županija je spremna…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA