Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Posted On Nedjelja, 24 svibnja 2020 12:56
Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom imamu Medžlisa Islamske zajednice Zadar Ćamilu ef. Bašiću i svim vjernicima islamske vjeroispovijesti u Zadarskoj županiji. 
"Našim stanovnicima islamske vjeroispovijesti upućujem iskrene čestitke povodom velikog blagdana Ramazanskog Bajrama. Odricanja i molitve koje ste podnijeli tijekom mjeseca Ramazana, kao i iskušenja koje je cijelo društvo prošlo u proteklom razbolju epidemije COVID-a 19, ukazali su nam svima na dodatnu potrebu za solidarnošću, međusobnim razumijevanjem i zajedništvom koji su važan čimbenik u kriznim situacijama. Uz želju da blagdan provedete u ozračju mira i obiteljskog zajedništva, od srca vam želim sretan i blagoslovljen Bajram, Bajram Šerif Mubarek Olsun", stoji u čestitci župana Longina. 
Pročitano 179 puta

Zadnje objave

svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…
svibnja 04, 2020

Župan uputio čestitku vatrogascima povodom blagdana sv. Florijana

Dan vatrogastva u Republici Hrvatskoj slavi se 4. svibnja, na dan svetog Florijana,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA