Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Negativan nalaz na koronavirus

Posted On Srijeda, 11 ožujka 2020 17:59

Negativan je  nalaz na koronavirus osobe koja  je danas primljena u bolnicu s mogućim simptomima. Prema informacijama načelnika Stožera civilne zaštite Zadarske županije Šime Vickovića koji je u stalnom kontaktu sa zdravstvenim osobljem, osoba koja je primljena u bolnicu s povišenom tjelesnom temperaturom premještena je na bolnički odjel. Iz Stožera civilne zaštite Zadarske županije mole građane, posebno pojedine medije da ne šire krive informacije i  bespotrebnu paniku te da prate informacije i priopćenja koje objavljuje  kako županijski Stožer, tako i nacionalni  te Ministarstvo  zdravstva  i  Hrvatski zavod za javno zdravstvo.

Pročitano 1353 puta

Zadnje objave

siječnja 06, 2022

Županova čestitka episkopu dalmatinskom povodom pravoslavnog Božića

U povodu pravoslavnog Božića koji se slavi u petak, 7. siječnja župan Božidar Longin…
siječnja 06, 2022

Župan Longin posjetio graničnu policiju: Sigurnost je brend Zadarske županije

Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković u pratnji načelnika Policijske…
Betlehemsko svjetlo mira i ove je godine stiglo u Zadarsku županiju
prosinca 23, 2021

Betlehemsko svjetlo stiglo u Zadarsku županiju

Betlehemsko svjetlo mira i ove je godine stiglo u Zadarsku županiju. Mladi izviđači iz…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA