Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Od ponedjeljka COVID ambulanta na Ravnicama radi u dva termina

Posted On Četvrtak, 25 ožujka 2021 15:55

Od ponedjeljka, 29. ožujka 2021. na lokaciji Ravnice odnosno COVID ambulanti Doma zdravlja Zadarske županije ponovno započinje uzimanje uzoraka u dva termina kroz 7 dana. Testiranje na SASR-CoV2 obavljat će se svakog dana od 8 do 9 sati te od 13 do 14 sati.

Osim toga, testiranja se obavljaju u Zavodu za javno zdravstvo Zadarske županije  ispred montažnog objekta  postavljenog na zapadnom ulazu u zgradu Poliklinike OB Zadar , svakog radnog dana od 7,30 do 14,00 sati te subotom od 7,30 do 13,00 sati. Dnevno se uzima do 160 uzoraka i to na način da se pacijenti naručuju svakih 5 minuta kako bi se izbjegle gužve i dulja čekanja na testiranje. U laboratorijima Službe za mikrobiologiju i parazitologiju zavoda koja raspolaže s dva PCR uređaja dnevno se obrađuje u prosjeku 250 uzoraka, a maksimalno se može obraditi njih 450.

I uz ova dnevna ograničenja liječnici obiteljske medicine mogu kao i do sada svoje pacijente koji su u prioritetnoj skupini naručivati preko posebne za to otvorene e-mail adrese te se takvi slučajevi rješavaju hitno bez odgode.

Pročitano 360 puta

Zadnje objave

travnja 09, 2021

Nova vizura otoka Ugljana: U Kalima izgrađena ribarska luka, u Preku se gradi novi hotel

Razvojni projekti vrijedni više od 100 milijuna kuna trenutno se provode na otoku…
ožujka 31, 2021

Longin i Dukić u obilasku Centra za kreativne industrije na Relji

Župan Božidar Longin i gradonačelnik Branko Dukić u pratnji ravnateljice ustanove…
ožujka 31, 2021

Sigurnost - ključ uspješne turističke sezone

Aktualni projekti i priprema turističke sezone bile su glavne teme razgovora prilikom…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA