Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Reprezentacije Hrvatske pobjednik memorijalnog turnira Maslenica '93.

Posted On Ponedjeljak, 22 siječnja 2018 09:01

Reprezentacija Hrvatske pobjednik je prvog izdanja memorijalnog turnira u sjedećoj odbojci ''Maslenica '93.'', koji je proteklog vikenda održan u ŠC Višnjik u sklopu organizacije 25. obljetnice Vojno redarstvene operacije Maslenica.

U finalu su odbojkaši hrvatske reprezentacije bili bolji od domaćina OKI Zadar. Na iznimno jakom turniru u organizaciji OKI Zadar i Koordinacije braniteljskih udruga Grada Zadra nastupili su OKI Zadar, OKI Split, KSO KNIN '95, OKI MARSONIA, SDI HRABRI iz Zagreba i Hrvatska muška reprezentacija, koja je bila polufinalist Europskog prvenstva u Poreču 2017. godine te je u zadarski turnir ušla kao apsolutni favorit.

Sudionike turnira pozdravili su zapovjednik Zapovjedništva za potporu Glavnog stožera OS RH general bojnik Mladen Fuzul, župan Zadarske županije Božidar Longin i zamjenica gradonačelnika Grada Zadra Jagoda Surać.

Pročitano 962 puta

Zadnje objave

rujna 18, 2020

Obilježen Dan Općine Sukošan

U Sukošanu je prigodnom svečanošću obilježen Dan Općine i Dan obrane Sukošana. Osvrćući…
rujna 18, 2020

Projektom „Adri.SmArtFish“ do prvog umjetnog ribljeg grebena u Hrvatskoj

U dvorani Novi Park hotela Falkensteiner Club Funimation Borik, u četvrtak 17. rujna…
rujna 15, 2020

Sastanak u Vladi: Kreće izrada studijske dokumentacije za vodoopskrbu zadarskih otoka

Dugoočekivana izgradnja vodoopskrbnog sustava za zadarske otoke dolazi u novu fazu.…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA