Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Reprezentacije Hrvatske pobjednik memorijalnog turnira Maslenica '93.

Posted On Ponedjeljak, 22 siječnja 2018 09:01

Reprezentacija Hrvatske pobjednik je prvog izdanja memorijalnog turnira u sjedećoj odbojci ''Maslenica '93.'', koji je proteklog vikenda održan u ŠC Višnjik u sklopu organizacije 25. obljetnice Vojno redarstvene operacije Maslenica.

U finalu su odbojkaši hrvatske reprezentacije bili bolji od domaćina OKI Zadar. Na iznimno jakom turniru u organizaciji OKI Zadar i Koordinacije braniteljskih udruga Grada Zadra nastupili su OKI Zadar, OKI Split, KSO KNIN '95, OKI MARSONIA, SDI HRABRI iz Zagreba i Hrvatska muška reprezentacija, koja je bila polufinalist Europskog prvenstva u Poreču 2017. godine te je u zadarski turnir ušla kao apsolutni favorit.

Sudionike turnira pozdravili su zapovjednik Zapovjedništva za potporu Glavnog stožera OS RH general bojnik Mladen Fuzul, župan Zadarske županije Božidar Longin i zamjenica gradonačelnika Grada Zadra Jagoda Surać.

Pročitano 1119 puta

Zadnje objave

rujna 27, 2021

Zadarska županija uvećala je kreditni potencijal Programa kreditiranja poduzetništva i obrta za 10 milijuna kuna

Uvažavajući pozitivna iskustva s kreditiranjem poduzetništva i potrebu da se malim i…
US 1 - Župan Longin i gradonačelnik Dukić u Domu Zadarske županije ugostili su predstavnike Veleposlanstva SAD-a u RH
rujna 20, 2021

Predstavnici Veleposlanstva SAD-a u posjetu Zadarskoj županiji

Župan Božidar Longin i gradonačelnik Branko Dukić sa suradnicima, u Domu Zadarske…
kolovoza 30, 2021

Župan Longin sa suradnicima na obilježavanju Dan Općine Vir

Dan općine Vir i blagdan Glavosjeka Sv. Ivana Krstitelja svečano je obilježen u nedjelju,…
Ministrica Vučković i župan Longin sa suradnicima u posjetu pogonima tvrtke Mišlov
kolovoza 27, 2021

Svečano obilježen Dan općine Poličnik

U petak, 27. kolovoza svečano je obilježen Dan općine Poličnik i blagdan nebeskog…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA