Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Reprezentacije Hrvatske pobjednik memorijalnog turnira Maslenica '93.

Posted On Ponedjeljak, 22 siječnja 2018 09:01

Reprezentacija Hrvatske pobjednik je prvog izdanja memorijalnog turnira u sjedećoj odbojci ''Maslenica '93.'', koji je proteklog vikenda održan u ŠC Višnjik u sklopu organizacije 25. obljetnice Vojno redarstvene operacije Maslenica.

U finalu su odbojkaši hrvatske reprezentacije bili bolji od domaćina OKI Zadar. Na iznimno jakom turniru u organizaciji OKI Zadar i Koordinacije braniteljskih udruga Grada Zadra nastupili su OKI Zadar, OKI Split, KSO KNIN '95, OKI MARSONIA, SDI HRABRI iz Zagreba i Hrvatska muška reprezentacija, koja je bila polufinalist Europskog prvenstva u Poreču 2017. godine te je u zadarski turnir ušla kao apsolutni favorit.

Sudionike turnira pozdravili su zapovjednik Zapovjedništva za potporu Glavnog stožera OS RH general bojnik Mladen Fuzul, župan Zadarske županije Božidar Longin i zamjenica gradonačelnika Grada Zadra Jagoda Surać.

Pročitano 877 puta

Zadnje objave

veljače 19, 2020

Obavijest poljoprivrednim proizvođačima Zadarske županije

Projekt PESCAR – Pesticide Control and Reduction financiran iz Interreg IPA Programa…
veljače 11, 2020

Župan primio učenike 3. razreda OŠ Petar Preradović

Učenici 3. razreda osnovne škole Petra Preradovića iz Zadra sa područnim školama Kožino i…
siječnja 31, 2020

Priopćenje Stožera civilne zaštite Zadarske županije vezano za pojavu Coronavirusa

Stožer civilne zaštite Zadarske županije sastao se dana 31.siječnja 2020.godine kako bi…
siječnja 27, 2020

NAJAVA 21. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

21. sjednica Kolegija župana održat će se dana 28. siječnja (utorak) 2020. godine u 10,00…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA