Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Smotra glazbenih aktivnosti srednjih škola

Posted On Srijeda, 25 travnja 2018 09:16

Srednja škola Bartula Kašića iz Paga bila je i ove godine domaćin Smotre glazbenih aktivnosti učenika srednjih škola Zadarske županije. U atriju Kneževoga dvora nastupili su mladi talentirani glazbenici -vokalno instrumentalni sastav Bartul iz paške srednje škole, Djevojački zbor Glazbene škole Blagoje Bersa iz Zadra, duet Dah -Dorijan i Mateo iz Prirodoslovno grafičke škole, Dorotea Badžoka iz Ekonomsko-birotehničke škole, Ivan Grašo i Laura Grgurić iz gimnazije Franje Petrića, Magdalena Buterin i Josip Maraš iz Hotelijersko turisričke i ugostiteljske škole, pjevački zbor gimnazije Vladimira Nazora, školski bend Kuzma iz medicinske škole Ante Kuzmanića te zbor Ožanić iz poljoprivredno-prehrambene i veterinarske škole Stanka Ožanića. Organizator smotre bila je Glazbena škola Blagoje Bersa uz pokroviteljstvo Zadarske županije.

Pročitano 1383 puta

Zadnje objave

kolovoza 03, 2020

Projekt PRIZEFISH - “Upravljanje eko-inovativnim lancima opskrbe u ribarstvu, kako bi se postigla dodana vrijednost jadranskih ribljih proizvoda”

U sklopu projekta PRIZEFISH (Piloting of eco-innovative fishery supply-chains to market…
srpnja 31, 2020

Župan čestitao Kurban-bajram

Župan Božidar Longin u povodu velikog islamskog blagdana, Kurban-bajrama, uputio je…
srpnja 24, 2020

Zadarskoj županiji i ove godine petica iz transparentnosti

Zadarska županija i ove godine je na samom vrhu transparentnosti, prema istraživanju…
srpnja 17, 2020

Završeni radovi na sanaciji luke Silba Žalić vrijedni deset milijuna kuna

Završeni su radovi na sanaciji rive i trajektnog pristaništa u luci Žalić na otoku Silbi,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA