Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Smotra glazbenih aktivnosti srednjih škola

Posted On Srijeda, 25 travnja 2018 09:16

Srednja škola Bartula Kašića iz Paga bila je i ove godine domaćin Smotre glazbenih aktivnosti učenika srednjih škola Zadarske županije. U atriju Kneževoga dvora nastupili su mladi talentirani glazbenici -vokalno instrumentalni sastav Bartul iz paške srednje škole, Djevojački zbor Glazbene škole Blagoje Bersa iz Zadra, duet Dah -Dorijan i Mateo iz Prirodoslovno grafičke škole, Dorotea Badžoka iz Ekonomsko-birotehničke škole, Ivan Grašo i Laura Grgurić iz gimnazije Franje Petrića, Magdalena Buterin i Josip Maraš iz Hotelijersko turisričke i ugostiteljske škole, pjevački zbor gimnazije Vladimira Nazora, školski bend Kuzma iz medicinske škole Ante Kuzmanića te zbor Ožanić iz poljoprivredno-prehrambene i veterinarske škole Stanka Ožanića. Organizator smotre bila je Glazbena škola Blagoje Bersa uz pokroviteljstvo Zadarske županije.

Pročitano 1227 puta

Zadnje objave

veljače 19, 2020

Obavijest poljoprivrednim proizvođačima Zadarske županije

Projekt PESCAR – Pesticide Control and Reduction financiran iz Interreg IPA Programa…
veljače 11, 2020

Župan primio učenike 3. razreda OŠ Petar Preradović

Učenici 3. razreda osnovne škole Petra Preradovića iz Zadra sa područnim školama Kožino i…
siječnja 31, 2020

Priopćenje Stožera civilne zaštite Zadarske županije vezano za pojavu Coronavirusa

Stožer civilne zaštite Zadarske županije sastao se dana 31.siječnja 2020.godine kako bi…
siječnja 27, 2020

NAJAVA 21. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

21. sjednica Kolegija župana održat će se dana 28. siječnja (utorak) 2020. godine u 10,00…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA