Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Otvorena izložba Likovne udruge Art Forum Zadar

Posted On Četvrtak, 26 travnja 2018 14:22

U organizaciji Likovne udruge Art Forum Zadar i pod  pokroviteljstvom Zadarske županije i Grada Zadra otvorena je izložba humanitarne likovne kolonije čiji su sudionici likovni umjetnici  grada Zadra i Zadarske županije. Izložbu je otvorio pročelnik UO za obrazovanje, kulturu i sport Ivan Šimunić.

Ovim putem organizatori i sudionici mole sve dobronamjerne građane da pokažu humanost na djelu jer je sav prihod od prodaje likovnih djela namijenjen Caritasu Zadarske nadbiskupije, kao pripomoć djeci s poteškoćama u razvoju predškolske dobi. Kolonija je održana u sklopu programa Županijski dani 2018. i  povodu Dana planete Zemlje. Izložba je otvorena  do 2. svibnja 2018. godine.

Pročitano 979 puta

Zadnje objave

veljače 11, 2020

Župan primio učenike 3. razreda OŠ Petar Preradović

Učenici 3. razreda osnovne škole Petra Preradovića iz Zadra sa područnim školama Kožino i…
siječnja 31, 2020

Priopćenje Stožera civilne zaštite Zadarske županije vezano za pojavu Coronavirusa

Stožer civilne zaštite Zadarske županije sastao se dana 31.siječnja 2020.godine kako bi…
siječnja 27, 2020

NAJAVA 21. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

21. sjednica Kolegija župana održat će se dana 28. siječnja (utorak) 2020. godine u 10,00…
siječnja 01, 2020

Novogodišnji posjet rodilištu

Župan Božidar Longin u pratnji ravnatelja Opće bolnice Zadar Željka Čuline i voditelja…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA