Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image
Image

Održan tradicionalni prijam za predstavnike medija

Posted On Petak, 21 prosinca 2018 14:19

Župan Božidar Longin održao je tradicionalni božićni prijam za predstavnike medijskih kuća. Uz zahvalu na dobroj suradnji istaknuo je kako je iza nas jedna uspješna godina u kojoj smo dovršili dva kapitalna projekta za Zadarsku županiju - zgrade nove Poliklinike i putničkog terminala luke Gaženica.

„Zadarska županija bilježi sve bolje gospodarske pokazatelje, a posebno se ističe skok od čak sedam mjesta na ljestvici najuspješnijih županija. Ja sam optimist, a svi zajedno moramo nastaviti širiti pozitivnu klimu jer će na taj način naša županija još više napredovati“, rekao je Longin izrazivši uvjerenje da će iduća godina biti još uspješnija.

U ime okupljenih predstavnika medija obratio se novinar Zadarskog lista Velimir Brkić koji je pohvalio suradnju sa županijom, istaknuvši uvjerenje da će se korektan odnos nastaviti i u narednim godinama.

Pročitano 718 puta

Zadnje objave

lipnja 19, 2019

Održana završna konferencija projekta Forest Bioenergy in the Protected Mediterranean Areas – ForBioEnergy

U srijedu, 19. lipnja 2019. godine u Kneževoj palači u Zadru održana je završna…
lipnja 19, 2019

Skrb za osobe starije životne dobi - radionica

Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb, udruge i mlade U Zadru, 19. lipnja 2019.…
lipnja 18, 2019

Sigurnost je hrvatski brend koji raste svake godine

Ministar unutarnjih poslova Davor Božinović otvorio je u Zadru Stožer za provedbu mjera…
lipnja 18, 2019

Izvršni odbor Hrvatske zajednice županija: Predsjedanje Vijećem EU jedan je od složenijih međunarodnih projekata

U prvoj polovici 2020. godine Republika Hrvatska predsjedat će Vijećem EU, čime će dobiti…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA