Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Održan tradicionalni prijam za predstavnike medija

Posted On Petak, 21 prosinca 2018 14:19

Župan Božidar Longin održao je tradicionalni božićni prijam za predstavnike medijskih kuća. Uz zahvalu na dobroj suradnji istaknuo je kako je iza nas jedna uspješna godina u kojoj smo dovršili dva kapitalna projekta za Zadarsku županiju - zgrade nove Poliklinike i putničkog terminala luke Gaženica.

„Zadarska županija bilježi sve bolje gospodarske pokazatelje, a posebno se ističe skok od čak sedam mjesta na ljestvici najuspješnijih županija. Ja sam optimist, a svi zajedno moramo nastaviti širiti pozitivnu klimu jer će na taj način naša županija još više napredovati“, rekao je Longin izrazivši uvjerenje da će iduća godina biti još uspješnija.

U ime okupljenih predstavnika medija obratio se novinar Zadarskog lista Velimir Brkić koji je pohvalio suradnju sa županijom, istaknuvši uvjerenje da će se korektan odnos nastaviti i u narednim godinama.

Pročitano 307 puta

Zadnje objave

siječnja 15, 2019

Paola Borović i Luka Modrić najbolji sportaši Zadarske županije

Paola Borović i Luka Modrić najbolji su sportaši Zadarske županije u 2018. godini,…
siječnja 15, 2019

Premijer Plenković sa županima o prijedlogu novih statističkih regija

Predsjednik vlade RH Andrej Plenković sastao se u utorak 15. siječnja s predstavnicima…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA