Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image
Image

Izaslanstvo Zadarske županije na sajmu Regiontour u Brnu

Posted On Četvrtak, 24 siječnja 2019 13:09

U sklopu vrlo aktivne međunarodne suradnje s Južnomoravskom regijom, s kojom Zadarska županija ima potpisan Sporazum o suradnji iz 2008. godine, izaslanstvo Zadarske županije, u kojem su bili zamjenik župana Šime Mršić i pročelnik Krešimir Laštro, boravilo je u Brnu na otvaranju međunarodnog sajma turizma Regiontour.

Tom prigodom, već tradicionalno, Turistička zajednica Zadarske županije na sajmu je predstavila turističku ponudu naše županije, a zamjenik župana Mršić i pročelnik Laštro održali su radni sastanak sa zamjenikom predsjednika Južnomoravske regije Romanom Hanakom i suradnicima.

„Hrvatska je Česima omiljeno turističko odredište, a Zadarsku županiju ih godišnje posjeti oko 120 tisuća i ostvaruju oko 900 tisuća noćenja. Prema najavama, ove godine se očekuje nastavak uzlaznog trenda, a dodatni vjetar u leđa našim promotivnim aktivnostima u Češkoj je dugogodišnje službeno prijateljstvo Zadarske županije i Južnomoravske regije“, istaknuo je zamjenik župana Šime Mršić.

Osim Turističke zajednice Zadarske županije, na Regiontouru su se predstavili Općina Vir te otok Pag sa zajedničkom prezentacijom turističkih potencijala grada Paga te općina Kolan, Novalja i Povljana.

Pročitano 447 puta

Zadnje objave

travnja 19, 2019

Održana „kick-off“ konferencija za projekt Adri.SmArtFish

Projekt Adri.SmArtFish – Valorisation of SMall – scale ARTisanal FISHery of the Adriatic…
travnja 18, 2019

Održana 15. sjednica Kolegija župana

Na dnevnom redu sjednice kolegija župana održanoj 18. travnja bila su uz ostalo izvješća…
travnja 17, 2019

NAJAVA 15. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

15. sjednica Kolegija župana održat će se dana 18. travnja (četvrtak) 2019. godine u…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA