Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Izabrani novi članovi turističkog vijeća TZ Zadarske županije

Posted On Četvrtak, 21 veljače 2019 15:41

Na sjednici skupštine Turističke zajednice Zadarske županije, koja se održala u četvrtak, 21. Veljače 2019. Godine i kojom je predsjedao župan Božidar Longin kao predsjednik ,  izabrani su novi članovi Turističkog vijeća, Nadzornog odbora, te predstavnici Turističke zajednice Zadarske županije za Sabor Hrvatske turističke zajednice.

Jednoglasnom odlukom za članove turističkog vijeća TZ-a Zadarske županije izabrani su: Božidar Duka (regionalni direktor D-marin Hrvatska), Tomislav Fain (direktor i član uprave Terra travel agencije), Valentino Gregov (ugostitelj sa zadarskih otoka), Marin Kirin (član uprave i generalni direktor Falkensteiner hotela resort Borik), Marin Marasović (vlasnik hotela i turističke agencije Rajna), Slavko Pernar (član turističke zajednice Povljana), Frane Skoblar (voditelj marketinga Turist hotela Rivijera Nin) i Goran Ražnjević (predsjednika uprave Ilirija hotel i resort rivijera Biograd).

Za članove Nadzornog Odbora izabrani su Robertina Pustijanac Bunja i Jole Petričević, dok u sabor Hrvatske turističke zajednice idu Goran Ražnjević, Tomislav Fain i Frane Skoblar.

 

Pročitano 1487 puta

Zadnje objave

studenoga 12, 2020

7,9 milijuna kuna za regulaciju vodotoka Ričina u Zadru

U Maloj vijećnici Grada Zadra potpisan je 7,9 milijuna kuna vrijedan ugovor za projekt…
listopada 21, 2020

Započela provedba projekta CUHaCHA - „EnhanCing Sustainable ToUrism Development through Culinary HeritAge“

Tradicionalna hrana oduvijek je igrala ključnu ulogu u kreiranju kulturološkog nasljeđa.…
listopada 15, 2020

NAJAVA 20. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

20. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 21. listopada…
listopada 14, 2020

NATJEČAJ za dodjelu »Nagrade za promicanje prava djeteta« u 2020. godini.

Dana 9. listopada 2020. godine Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA