Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Izabrani novi članovi turističkog vijeća TZ Zadarske županije

Posted On Četvrtak, 21 veljače 2019 15:41

Na sjednici skupštine Turističke zajednice Zadarske županije, koja se održala u četvrtak, 21. Veljače 2019. Godine i kojom je predsjedao župan Božidar Longin kao predsjednik ,  izabrani su novi članovi Turističkog vijeća, Nadzornog odbora, te predstavnici Turističke zajednice Zadarske županije za Sabor Hrvatske turističke zajednice.

Jednoglasnom odlukom za članove turističkog vijeća TZ-a Zadarske županije izabrani su: Božidar Duka (regionalni direktor D-marin Hrvatska), Tomislav Fain (direktor i član uprave Terra travel agencije), Valentino Gregov (ugostitelj sa zadarskih otoka), Marin Kirin (član uprave i generalni direktor Falkensteiner hotela resort Borik), Marin Marasović (vlasnik hotela i turističke agencije Rajna), Slavko Pernar (član turističke zajednice Povljana), Frane Skoblar (voditelj marketinga Turist hotela Rivijera Nin) i Goran Ražnjević (predsjednika uprave Ilirija hotel i resort rivijera Biograd).

Za članove Nadzornog Odbora izabrani su Robertina Pustijanac Bunja i Jole Petričević, dok u sabor Hrvatske turističke zajednice idu Goran Ražnjević, Tomislav Fain i Frane Skoblar.

 

Pročitano 677 puta

Zadnje objave

srpnja 25, 2019

Bugarski predsjednik Radev posjetio Zadarsku županiju

U sklopu službenog posjeta Republici Hrvatskoj predsjednik Republike Bugarske Rumen Radev…
srpnja 18, 2019

Zadarskoj županiji još dvije nekretnine u bivšoj vojarni Stjepana Radića

Bivši ministar državne imovine Goran Marić je prije razrješenja potpisao Ugovor o…
srpnja 11, 2019

Ključni projekti za otočane: Longin u obilasku izgradnje trajektne luke u Tkonu i ribarske luke u Kalima

Župan Božidar Longin u pratnji suradnika te načelnika općina Tkon i Pašman Gorana Mušćeta…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA