Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Zadarskim gospodarstvenicima poziv na sajmove u Kinu

Posted On Petak, 08 ožujka 2019 16:33

Predstavnici Canton Faira iz kineskoga grada Guangzhoua posjetili su Zadar s ciljem predstavljanja 125. sajma Canton Fair, koji će se u travnju i svibnju ove godine održavati u Kini. Tom prilikom predstavili su i drugi vodeći kineski sajam China International Import Fair (Shanghai).

Canton Fair najveći je trgovinski sajam koji okuplja izlagače raznih industrija i najveći broj inozemnih kupaca te ukupno ostvaruje najveći poslovni promet u kineskoj pokrajini Guangzhou.

U dvorani za sastanke HGK – Županijske komore Zadar kinesko izaslanstvo sastalo se s gospodarstvenicima Zadarske županije te ih je pozvalo da se izlaganjem na sajmu predstave potencijalnim partnerima na velikom kineskom tržištu.

Goste iz Kine pozdravili su zamjenik župana Zadarske županije Šime Mršić i pročelnik za gospodarstvo, turizam, infrastrukturu i EU fondove Lovro Jurišić iskazavši želju da gospodarstvenici iz Zadarske županije ostvare konkretnu suradnju u izvozu svojih proizvoda u najmnogoljudniju zemlju svijeta.

Pročitano 307 puta

Zadnje objave

ožujka 25, 2019

Svečano obilježen Dan Sveučilišta u Zadru

Svečanom sjednicom obilježen je Dan Sveučilišta u Zadru – Dies Academicus. Uzvanike je u…
ožujka 25, 2019

Učenici iz OŠ Šime Budinića posjetili Zadarsku županiju

Učenici dvaju trećih razreda Osnove škole Šime Budinića iz Zadra posjetili su u…
ožujka 20, 2019

Svečano obilježen Dan grada Obrovca

Svečanom sjednicom Gradskog vijeća i dodjelom godišnjih priznanja obilježen je Dan Grada…
ožujka 13, 2019

NASTAVAK 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

Nastavak 10. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije prekinute dana 13. ožujka…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA