Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Učenici iz OŠ Šime Budinića posjetili Zadarsku županiju

Posted On Ponedjeljak, 25 ožujka 2019 15:39

Učenici dvaju trećih razreda Osnove škole Šime Budinića iz Zadra posjetili su u ponedjeljak, 25. ožujka 2019. godine Dom Zadarske županije gdje ih je primio župan Božidar Longin. Župan je učenike kroz prezentaciju upoznao sa osnovnim podacima o Zadarskoj županiji, a oni su mu zatim postavljali razna pitanja. Učenici trećih razreda prema nastavnom programu  uče o svom užem zavičaju odnosno o Zadarskoj županiji, te su u sklopu toga predmeta posjetili i Dom županije. Na prijemu učenika nazočni su bili i zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić te resorni pročelnik Ivan Šimunić.

Pročitano 429 puta

Zadnje objave

kolovoza 22, 2019

Svečano obilježen Dan općine Zemunik Donji

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća u Zemuniku Donjem obilježen je Dan općine i…
srpnja 25, 2019

Bugarski predsjednik Radev posjetio Zadarsku županiju

U sklopu službenog posjeta Republici Hrvatskoj predsjednik Republike Bugarske Rumen Radev…
srpnja 18, 2019

Zadarskoj županiji još dvije nekretnine u bivšoj vojarni Stjepana Radića

Bivši ministar državne imovine Goran Marić je prije razrješenja potpisao Ugovor o…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA