Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Nagrada za životno djelo Skračiću i don Keri, nogometaši počasni građani Županije

Posted On Srijeda, 17 travnja 2019 08:50

Na 11. sjednici Skupštine Zadarske županije vijećnici su potvrdili prijedlog Odbora za dodjelu javnih priznanja Zadarske županije kojom će četvorica nogometnih reprezentativaca – Luka Modrić, Danijel Subašić, Šime Vrsaljko i Dominik Livaković postati počasni građani Županije. Nagrada Zadarske županije za životno djelo dodjeljuje se prof. dr. sc. Vladimiru Skračiću i postumno, mons. dr. sc. Pavlu Keri.

Godišnje nagrade Zadarske županije za postignuća u 2018. godini dobili su Dragan Župan (područje športa), Udruga hrvatskih branitelja oboljelih od PTSP-a Zadarske županije (područje zdravstvenog, humanitarnog rada i socijalne skrbi), Julija Brkić (područje karitativne djelatnosti i humanitarnog rada), Davor Vidaković (područje odgoja, obrazovanja, kulture, športa, tjelesne kulture, zdravstvenog i humanitarnog rada), Košarkaški klub osoba s invaliditetom Zadar (područje športa osoba s invaliditetom), Kazalište lutaka Zadar (područje kulture i umjetnosti), Davor Pešić, Mladen Pešić i Petar Pešić (područje humanosti) te Zvonimir Vlatković (područje poljoprivrede)

Laureatima će se javna priznanja dodijeliti na svečanoj sjednici skupštine Zadarske županije u srijedu, 24. travnja.

Na sjednici je usvojena i točka kojom će Zadarska županija od Ministarstva državne imovine bez naknade dobiti u vlasništvo nekretninu u Gradu Zadru, označenu kao kat.čest.br. 3686/5, Voštarnica. Riječ je o zgradi i dvorištu u bivšoj vojarni Stjepana Radića, gdje bi se u narednom razdoblju trebali smjestiti županijski upravni odjeli, agencije i ustanove.

Pročitano 372 puta

Zadnje objave

kolovoza 22, 2019

Svečano obilježen Dan općine Zemunik Donji

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća u Zemuniku Donjem obilježen je Dan općine i…
srpnja 25, 2019

Bugarski predsjednik Radev posjetio Zadarsku županiju

U sklopu službenog posjeta Republici Hrvatskoj predsjednik Republike Bugarske Rumen Radev…
srpnja 18, 2019

Zadarskoj županiji još dvije nekretnine u bivšoj vojarni Stjepana Radića

Bivši ministar državne imovine Goran Marić je prije razrješenja potpisao Ugovor o…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA