Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

24. obljetnica VRO "Oluja"

Posted On Nedjelja, 04 kolovoza 2019 08:06

Povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti te Dana hrvatskih branitelja, kod središnjeg križa na Gradskom groblju u Zadru, položeni su vijenci i zapaljene svijeće u spomen na sve poginule hrvatske branitelje iz Domovinskog rata. Župan Božidar Longin i zamjenik župana Šime Vicković počast su iskazali u ime Zadarske zupanije, a u odavanju počasti polaganjem vijenaca sudjelovali su i predstavnici obitelji poginulih branitelja, hrvatske vojske i policije, članovi udruga proizašlih iz Domovinskog rata, Grada Zadra, Ureda državne uprave i brojnih političkih stranaka.. Obilježavanje 24. obljetnice pobjedničke vojno-redarstvene operacije Oluja '95. nastavlja se u cijeloj Zadarskoj županiji brojnim događanjima.

Pročitano 120 puta

Zadnje objave

listopada 11, 2019

Najava predavanja o biodinamičkoj poljoprivredi

U utorak, 15. listopada 2019. godine u 17 sati u multimedijalnoj dvorani Gradske…
listopada 07, 2019

Otvoren novi vrtić za 92 mališana iz Nina

U Ninu je danas svečano otvoren novoizgrađen dječji vrtić. Gradnja je trajala godinu…
listopada 04, 2019

NASTAVAK 13. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

Nastavak 13. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 10.…
listopada 03, 2019

NASTAVAK 13. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

Nastavak 13. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije prekinute dana 24. rujna…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA