Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Učenici OŠ Bartula Kašića posjetili Zadarsku županiju

Posted On Petak, 31 siječnja 2020 09:02

Učenici trećih razreda Osnovne škole Bartula Kašića iz Zadra, u pratnji svojih učiteljica, posjetili su Dom Zadarske županije. U Velikoj vijećnici ugostili su ih župan Božidar Longin, zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić te pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i šport Ivan Šimunić.

Zamjenik župana Vicković upoznao ih je sa Zadarskom županijom, njenim zemljopisnim obilježjima, prirodnim ljepotama, gospodarskim djelatnostima, ali i nadležnostima Županije kao jedinice područne samouprave s naglaskom na zdravstvo i kulturu.

Učenici su pokazali svoju kreativnost i znatiželju te su zamjeniku Vickoviću postavili više zanimljivih pitanja, od zaštite okoliša, izgradnje infrastrukture pa do onih ležernijih poput upita kako postati županom, a mnogi od njih poželjeli su i ostati u zgradi Županije.

Pročitano 328 puta

Zadnje objave

listopada 01, 2020

Starenje je prirodan proces koji je nezaustavljiv i neizbježan

Danas obilježavamo Međunarodni dan starijih osoba. Tim je povodom župan Božidar Longin…
rujna 30, 2020

Upravljanje ekoinovativnim lancima opskrbe u ribarstvu kako bi se postigla dodana vrijednost jadranskih ribljih proizvoda

Druga radionica u sklopu provedbe projekta PRIZEFISH, koju je organizirala Zadarska…
rujna 18, 2020

Obilježen Dan Općine Sukošan

U Sukošanu je prigodnom svečanošću obilježen Dan Općine i Dan obrane Sukošana. Osvrćući…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA