Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Učenici OŠ Bartula Kašića posjetili Zadarsku županiju

Posted On Petak, 31 siječnja 2020 09:02

Učenici trećih razreda Osnovne škole Bartula Kašića iz Zadra, u pratnji svojih učiteljica, posjetili su Dom Zadarske županije. U Velikoj vijećnici ugostili su ih župan Božidar Longin, zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić te pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu i šport Ivan Šimunić.

Zamjenik župana Vicković upoznao ih je sa Zadarskom županijom, njenim zemljopisnim obilježjima, prirodnim ljepotama, gospodarskim djelatnostima, ali i nadležnostima Županije kao jedinice područne samouprave s naglaskom na zdravstvo i kulturu.

Učenici su pokazali svoju kreativnost i znatiželju te su zamjeniku Vickoviću postavili više zanimljivih pitanja, od zaštite okoliša, izgradnje infrastrukture pa do onih ležernijih poput upita kako postati županom, a mnogi od njih poželjeli su i ostati u zgradi Županije.

Pročitano 161 puta

Zadnje objave

veljače 26, 2020

NAJAVA 16. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

16. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 3. ožujka (utorak)…
veljače 25, 2020

NAJAVA 22. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

22. sjednica Kolegija župana održat će se dana 26. veljače (srijeda) 2020. godine u 9,00…
veljače 19, 2020

Obavijest poljoprivrednim proizvođačima Zadarske županije

Projekt PESCAR – Pesticide Control and Reduction financiran iz Interreg IPA Programa…
veljače 11, 2020

Župan primio učenike 3. razreda OŠ Petar Preradović

Učenici 3. razreda osnovne škole Petra Preradovića iz Zadra sa područnim školama Kožino i…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA