Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image
Image

Javni nastup kao alat utjecaja

Posted On Četvrtak, 13 veljače 2020 11:57

Radionica o javnom nastupu održana je u srijedu 12. ožujka u Zadru u organizaciji Zadarske županije, Državne škole za javnu upravu i Damatinske podružnce Hrvatske udruge za odnose s javnošću. Polaznici iz različitih institucija kroz radionicu su savladali brojne alate koji će njihove javne nastupe u medijima ili na javnim događanjima učiniti kvalitetnijima i sadržajnijima. Radionicu je održala savjetnica za komuniciranja i glavna tajnica Hrvatske zajednice županija Melita Pavlek, a okupljene je pozdravila i upoznala ih s radom odnosa s javnošću županije te aktivnostima u HUOJ-u Vlatka Vučić Marasović.

Na radionici su aktivno sudjelovali i zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić, a uz teorijsko predavanje, polaznici su upoznati s brojnim dobrim primjerima prakse u kriznom komuniciranju ili održavanju konferencija za novinare.

Pročitano 311 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…
svibnja 04, 2020

Župan uputio čestitku vatrogascima povodom blagdana sv. Florijana

Dan vatrogastva u Republici Hrvatskoj slavi se 4. svibnja, na dan svetog Florijana,…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA