Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Javni nastup kao alat utjecaja

Posted On Četvrtak, 13 veljače 2020 11:57

Radionica o javnom nastupu održana je u srijedu 12. ožujka u Zadru u organizaciji Zadarske županije, Državne škole za javnu upravu i Damatinske podružnce Hrvatske udruge za odnose s javnošću. Polaznici iz različitih institucija kroz radionicu su savladali brojne alate koji će njihove javne nastupe u medijima ili na javnim događanjima učiniti kvalitetnijima i sadržajnijima. Radionicu je održala savjetnica za komuniciranja i glavna tajnica Hrvatske zajednice županija Melita Pavlek, a okupljene je pozdravila i upoznala ih s radom odnosa s javnošću županije te aktivnostima u HUOJ-u Vlatka Vučić Marasović.

Na radionici su aktivno sudjelovali i zamjenici župana Šime Vicković i Šime Mršić, a uz teorijsko predavanje, polaznici su upoznati s brojnim dobrim primjerima prakse u kriznom komuniciranju ili održavanju konferencija za novinare.

Pročitano 149 puta

Zadnje objave

veljače 26, 2020

NAJAVA 16. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

16. sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 3. ožujka (utorak)…
veljače 25, 2020

NAJAVA 22. sjednice Kolegija župana Zadarske županije

22. sjednica Kolegija župana održat će se dana 26. veljače (srijeda) 2020. godine u 9,00…
veljače 19, 2020

Obavijest poljoprivrednim proizvođačima Zadarske županije

Projekt PESCAR – Pesticide Control and Reduction financiran iz Interreg IPA Programa…
veljače 11, 2020

Župan primio učenike 3. razreda OŠ Petar Preradović

Učenici 3. razreda osnovne škole Petra Preradovića iz Zadra sa područnim školama Kožino i…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA