Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Veleposlanik SAD-a u posjetu Zadarskoj županiji

Posted On Nedjelja, 21 lipnja 2020 21:05

Veleposlanik SAD-a u Hrvatskoj Nj.E. W. Robert Kohorst sa suprugom, u nedjelju, 21. lipnja 2020.   posjetio je  u pratnji župana Božidara Longina Grad Pag. Obišao je stalnu izložbu Paške čipke te Benediktinski samostan, a domaćin mu je bio gradonačelnik Grada Paga Ante Fabijanić, predsjednica paškog gradskog vijeća Jasna Magaš i direktorica TZ Grada Paga Vesna Karavanić. U nastavku posjeta otoku Pagu, veleposlanik je posjetio  i općinu Kolan. Upoznao se s radom sirane Mih i obišao Noa glamping resort na Zrću. Domaćini su mu bili načelnik općine Marin Pernjak, zamjenik Josip Zubović i pročelnica Lorena Šugar.

Prije obilaska Paga, veleposlanik Kohorst koji u Zadru boravi na  teniskom turniru Adria Tour, posjetio je i grad Nin gdje je zajedno sa županom Longinom i gradonačelnikom Nina Emilom Ćurkom obišao staru jezgru grada, crkvicu Svetog Križa i muzej.

Pročitano 363 puta

Zadnje objave

srpnja 22, 2021

Krajem lipnja više od 60 tisuća zaposlenih u Zadarskoj županiji

Zadarska županija i na koncu šestog mjeseca 2021. godine bilježi značajno povećanje broja…
Župan Longin održao je u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku redoviti radni sastanak s načelnicima i gradonačelnicima
srpnja 21, 2021

U Poličniku održan radni sastanak župana s gradonačelnicima i načelnicima

Župan Božidar Longin održao je danas u Centru za razvoj i edukaciju u Poličniku redoviti…
srpnja 20, 2021

Župan primio zadarske vinare koji su osvojili 17 medalja na Decanteru

Župan Božidar Longin sa suradnicima primio je u Domu županije vinare iz Zadarske županije…
Prijam za KKOI Zadar osvajače dvostruke krune
srpnja 20, 2021

Prijam za KKOI Zadar osvajače dvostruke krune

Članove Košarkaškog kluba osoba s invaliditetom Zadar koji su ove godine osvojili…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA