Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Svečano obilježen Dan općine Zemunik

Posted On Subota, 22 kolovoza 2020 14:22

Svečanom sjednicom Općinskog vijeća, na trgu dr. Franje Tuđmana obilježen je Dan Općine Zemunik Donji i blagdan nebeske zaštitnice Kraljice mira. Svečanu sjednicu otvorio je predsjednik Općinskog vijeća Josip Krnčević koji je pohvalio kvalitetan rad svih vijećnika naglasivši da su u mnogim odlukama pokazali zajedništvo, dok je načelnik Ivica Šarić govorio o projektima realiziranim u posljednjih godinu dana posebno istaknuvši važnost završetka podvožnjaka ispod Zračne luke Zadar.

Župan Božidar Longin poručio je da su, unatoč epidemiji koronavirusa, na našem području pokrenuti brojni projekti, a rezultati turističke sezone nadmašili su sva predviđanja.

- Ruralni turizam, koji je u sve većoj mjeri prisutan na području zadarskog zaleđa, ima puno potencijala, što se vidjelo i tijekom ove korona krize tijekom koje su upravo kuće za odmor bile visoko na listi prioriteta inozemnih turista. Radimo na brendiranju cijele naše županije kao gastronomske destinacije, u čemu će i Ravni kotari imati priliku dodatno iskoristiti svoje potencijale - poručio je župan Longin.

Pročitano 287 puta

Zadnje objave

veljače 24, 2021

Vlada u obilasku ribarske infrastrukture u Zadarskoj županiji

U sklopu posjeta Zadarskoj županiji, izaslanstvo Vlade Republike Hrvatske predvođeno…
veljače 24, 2021

Plenković u obilasku novog sustava navodnjavanja na Baštici

Predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković prilikom svojeg posjeta Zadarskoj…
veljače 18, 2021

Novi Centar izvrsnosti Cerovačke špilje pružit će nezaboravan doživljaj

Župan Božidar Longin u pratnji suradnika obišao je radove na Centru izvrsnosti Cerovačke…
veljače 15, 2021

NAJAVA 22. sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

22. elektronička sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održat će se dana 22.…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA