Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Svečano polaganje prisege sudaca porotnika Općinskog suda u Zadru

Posted On Ponedjeljak, 25 srpnja 2022 07:52
Suci porotnici u Velikoj vijećnici Doma Županije svečano su položili prisegu Suci porotnici u Velikoj vijećnici Doma Županije svečano su položili prisegu

U postupku, provedenom sukladno Zakonu o sudovima i Zakonu o sudovima za mladež, Županijska skupština je; na prijedlog ovlaštenih predlagatelja Gradskog vijeća Grada Zadra, Gradskog vijeća Grada Biograda na Moru i Hrvatske gospodarske komore – Županijske komore Zadar, uz pozitivno mišljenje predsjednika Općinskog suda; donijela Rješenja o imenovanju sudaca porotnika i sudaca porotnika za mladež Općinskog suda u Zadru na razdoblje od četiri godine.

Za suce porotnike Općinskog suda u Zadru imenovani su Franka Colić, Marina Jadrešin, Tanja Petani, Filip Ladiš, Denis Pavlović, Miroslav Cindori, Ivana Miočić, Ana Štampalija i Dinko Basioli, a za suce porotnike za mladež Općinskog suda u Zadru Marija Ivoš, Leon Mazić, Filip Ladiš, Višnja Punoš, Marija Kostić, Ivana Kulaš i Marko Jović.

Postupak imenovanja okončan je u petak, 22. srpnja 2022. godine, kada su suci porotnici, u Velikoj vijećnici Doma Županije pred predsjednikom Županijske skupštine Zadarske županije Zoranom Šikićem, uz nazočnost zamjenika predsjednika Općinskog suda u Zadru Ivice Marinovića, svečano položili prisegu.

Pročitano 402 puta

Zadnje objave

Svečanosti službenog otvaranja nazočili su i svi hrvatski župani
srpnja 27, 2022

Župan Longin na svečanom otvaranju Pelješkog mosta

Dugo vremena jedan projekt nije tako ujedinio Hrvatsku i učinio ponosnima njezine građane…
srpnja 21, 2022

Županija i ove godine dodijelila milijun kuna za ruralni razvoj: Naši su proizvođači napravili impresivan pomak u kvaliteti i marketinškoj prepoznatljivosti

Upravni odjel za poljoprivredu, ribarstvo i EU fondove Zadarske županije i ove je godine…
srpnja 20, 2022

Osigurano 500 tisuća kuna za dodjelu potpora za povećanje konkurentnosti mikro poduzetnicima na području Zadarske županije

Zadarska županija nastavlja s poticanjem poslovne aktivnosti pa je objavila Javni poziv…
U Salima na Dugom otoku u tijeku su radovi na dogradnji mjesne luke vrijedni preko 90 milijuna kuna
srpnja 07, 2022

Radovi u tijeku: Sali će dobiti proširenu luku vrijednu 90 milijuna kuna

U Salima na Dugom otoku u tijeku su radovi na dogradnji mjesne luke vrijedni preko 90…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA