Image
Image

en gb

 

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Besplatna radionica u Zadru o javnom pozivu za financiranje projekata energetske obnove

Posted On Srijeda, 06 ožujka 2024 16:03

Na stranicama Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitosti (www.fzoeu.hr) od srijede, 13. ožujka 2024. godine kreće Javni poziv za financiranje projekata energetske obnove vrijedan čak 120 milijuna eura, a koji uključuje i poticaje za korištenje obnovljivih izvora energije.

Tko se sve može prijaviti i kako, možete saznati na besplatnoj radionici koja će se održati u četvrtak, 7. ožujka 2024. godine, u dvorani Novog studentskog doma na Sveučilišnom kampusu u Zadru (Put Stanova 1a) s početkom u 15 sati.

Poziv je ove godine vrijedan rekordnih 120 milijuna eura, a vlasnici obiteljskih kuća će za mjere toplinske zaštite, zamjene stolarije te korištenje obnovljivih izvora energije moći dobiti najviše do 62.120,00 eura po prijavi.

Energetskom obnovom obiteljskih kuća moguće je uštedjeti na režijama od 30 do 60 posto, povećati udobnost stanovanja, ali i očuvati okoliš.

Pročitano 329 puta

Zadnje objave

srpnja 17, 2024

Rezultati Javnog poziva za financiranje uređenja i opremanja dječjih igrališta iz Proračuna Zadarske županije za 2024. godinu

Na temelju provedenog Javnog poziva za financiranje uređenja i opremanja dječjih…
srpnja 08, 2024

Nagrade za najbolje iznajmljivače u Zadarskoj županiji za 2024. godinu

Iznimno nam je drago što putem Javnog poziva za dodjelu nagrada za najbolje iznajmljivače…
srpnja 05, 2024

Započeo projekt „Central - BIC“

Kick-off sastanakom započeo je projekt Central - BIC_ Central Europe Biodiversity…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA