Image
Image

Adresa:

Božidara Petranovića 8, 23000 Zadar

Telefon:

023/350-350 (Centrala)

Službena email adresa:

zupanija@zadarska-zupanija.hr

Image

Svi požari na području županije pod kontrolom

Posted On Utorak, 22 kolovoza 2017 15:18

Prema informacijama načelnika Stožera civilne zaštite Zadarske županije, zamjenika župana Šime Vickovića, u ovome trenutku na području  Zadarske županije aktivno je još nekoliko požarišta, ali su sva  pod kontrolom vatrogasnih snaga. Trenutno je najlošija situacija na području Miranja i Ceranja gdje vatrogasci zbog minski sumnjivog prostora nisu u mogućnosti ući u teren, no unatoč tome  nisu ugroženi ljudski životi kao ni  stambeni i gospodarski  objekti. Zadarska županija je  u suradnji s Općom bolnicom  Zadar i Domom za stare i nemoćne Zadar osigurala  prehranu i okrepu za sve snage na terenu.

Pročitano 1109 puta

Zadnje objave

svibnja 24, 2020

Županova čestitka povodom Ramazanskog bajrama

Župan Božidar Longin u povodu proslave Ramazanskog bajrama uputio je čestitku glavnom…
svibnja 13, 2020

Unatoč koronavirusu: Nastavlja se izgradnja ključnih infrastrukturnih projekata za otočane

Unatoč pandemiji koronavirusa koja je paralizirala značajan dio gospodarskih aktivnosti,…
svibnja 12, 2020

NAJAVA 18. izvanredne elektronske sjednice Županijske skupštine Zadarske županije

18. izvanredna elektronska sjednica Županijske skupštine Zadarske županije održati će se…

IZJAVA O ZAŠTITI PRIVATNOSTI I SIGURNOSTI OSOBNIH PODATAKA